Zlatý

Už na vás někdo šel se svojí milovanou "krochnou"? Jak jste se zachovali a kdy to bylo?

Kamarád (ještě z gymplu) je s ní jedna ruka, všude ji tahá s sebou... kolikrát přemýšlím, jestli to je normální.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Většina tento výraz nezná, tak může těžko reagovat.
Takže pro méně znalé, se jedná o slangový výraz pro pistoli.
(Jinak to v našich krajích není normální a ti o, nichž to vím, se vždy nějak vymykají běžné populaci, - samozřejmě s výjimkou služebních a podnikatelských důvodů).

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli to dobře chápu,tak se jedná o "kousavé železo" (pistoli), a zbraně já nemám rád. Ale abych odpověděl,nešel a doufám,že nepůjde. A jestli je to výraz pro něco jiného,tak se rád poučím.

Bronzový

Spíše to beru jako úchylku. Pokud ji musíš opravdu použít proti člověku, tak to opravdu není dobrý pocit a připadáš si dost zmatenej. Někdo zemře tvojí vinou, ale ty musíš.

Stříbrný

Nemá kamarád nějaký komplex? Nebo se cítí nějak ohrožený? Za normální to nepovažuji ani náhodou a považuji to za nebezpečné. Jsem ráda, že od mužů tady čtu stejné reakce.

Kamarád je normální a je realistou. Nebezpečné je chodit neozbrojený. A věřte mi, že sakra vím, co píšu. Ona kdyby pacifistická část naší společnosti jen nahlédla pod pokličku toho, jak je v ČR "bezpečno a chráněno", nosila by rovnou útočnou pušku.

Diskuze k otázce

anonym

Většina tento výraz nezná, tak může těžko reagovat.
Takže pro méně znalé, se jedná o slangový výraz pro pistoli.
(Jinak to v našich krajích není normální a ti o, nichž to vím, se vždy nějak vymykají běžné populaci, samozřejmě s výjimkou služebních a podnikatelských důvodů).

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.