Ušel ventil

Už máte vánoční dárky?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jiná

Téměř všechny, ještě zítra vyzvednu poslední 2 a pak… ZASE TO PŘIBLBLÝ BALENÍ! :( :( :(

Další odpovědi
Drap

Jiná

..

peterd108

Ne

ivzez

Jiná

Ještě nevím, co pořídit. Dobrý, že? (–:

dudu

Ano

nyjono

Ano

Jasně, že jo.
Ty ne???

marci1

Jiná

Téměř, kdo je připraven, není zaskočen. 🙂

martin319

Ne

aliendrone

ivzez>>> A já myslel, že problém „Co háje koupit za dárky?“ mají jen chlapi!

Já s tím mám OHROMNÉ problémy – díky sám sobě, protože nesnáším dary „za každou cenu“, jen aby se „něco“ darovalo – třeba i nesmysly. Chci, aby dotyčná osoba z nich měla užitek včetně POTŘEBY, což mi volbu/výběr ZNAČNĚ komplikuje. :(