Pokročilý

Už máte nakoupený vánoční dárky ?

Nebo to necháváte na poslední chvíli, já už mám všechno koupený, takže no stress před vánocema...:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

na poslední chvíli ne, ale teď je přece jenom ještě trochu brzo, většinou scháním dárky v první polovině prosince.

Pokročilý

Dárky většinou sháním od 10. - 18. prosince, ale snažím se to zvládnout co nejdřív, a co nejvíc věcí během jednoho dne.

Pokročilý

Počkáme si na povánoční slevy a poté nakoupíme co bude potřeba,děti nejsou,tak nač utrácet za zbytečně předražený zboží.

Zlatý

copak je dneska 23.12...? :{DD>

... nechávám to na poslední chvíli, ale na rozdíl od jiných mě to nestresuje, užívám si to. Proč by mě mělo stresovat dělání radosti druhým? Všechno je otázka přístupu...

Bronzový

nekupuji na povel,kdyz nekdo mi urci,ted jsou vanoce-musis!ted jsou narozeniny-musis!kupuji dle pohnutky srdce,v prubehu celeho roku.hlavne NEČEKANĚ.

já už mám nakoupíno...

Letos to nechávám na poslední chvíli, mám je vybrané ale ještě jsem je neobjednala. Už mám své prověřené eshopy o kterých vím, že mi vše stihnou dodat takže už to tolik neřeším. Například spoustu dárků objednávám v Popronu, cd, dvd, knihy, hračky. Májí pobočku kousek odemne a tak nemusím platit ani poštovné.

Zlatý

Něco málo už mám, ale jinak hlavně vymýšlím tipy.

Diskuze k otázce

Emuska

Letos jsem se taky snažila to nakoupit včas, ale přece jen budu nakupovat i drobnosti den před Vánoci, ale tak nevadí, asi to k tomu patří, podívám se do města, kde uvidím ty davy lidí a můžu si říct, že já kupuju jen detaily, že jim třeba schází víc a pak můžu být v klidu ne? Myslím, že to by šlo :D Snad už máte také nakoupeno a přeju Vám krásné svátky klidu! :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.