Avatar uživatele
ven.cik

Už máte nakoupený vánoční dárky ?

Nebo to necháváte na poslední chvíli, já už mám všechno koupený, takže no stress před vánocema…:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4166 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
MacChill

na poslední chvíli ne, ale teď je přece jenom ještě trochu brzo, většinou scháním dárky v první polovině prosince.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
registrovana

Dárky většinou sháním od 10. – 18. prosince, ale snažím se to zvládnout co nejdřív, a co nejvíc věcí během jednoho dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Paddy

Počkáme si na povánoční slevy a poté nakoupíme co bude potřeba,děti nejsou,tak nač utrácet za zbytečně předražený zboží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

copak je dneska 23.12…? :{DD>

… nechávám to na poslední chvíli, ale na rozdíl od jiných mě to nestresuje, užívám si to. Proč by mě mělo stresovat dělání radosti druhým? Všechno je otázka přístupu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

nekupuji na povel,kdyz nekdo mi urci,ted jsou vanoce-musis!ted jsou narozeniny-musis!kupuji dle pohnutky srdce,v prubehu celeho roku.hlavne NEČEKANĚ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lemur

já už mám nakoupíno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zoravselicho

Letos to nechávám na poslední chvíli, mám je vybrané ale ještě jsem je neobjednala. Už mám své prověřené eshopy o kterých vím, že mi vše stihnou dodat takže už to tolik neřeším. Například spoustu dárků objednávám v Popronu, cd, dvd, knihy, hračky. Májí pobočku kousek odemne a tak nemusím platit ani poštovné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Něco málo už mám, ale jinak hlavně vymýšlím tipy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emuska

Letos jsem se taky snažila to nakoupit včas, ale přece jen budu nakupovat i drobnosti den před Vánoci, ale tak nevadí, asi to k tomu patří, podívám se do města, kde uvidím ty davy lidí a můžu si říct, že já kupuju jen detaily, že jim třeba schází víc a pak můžu být v klidu ne? Myslím, že to by šlo :D Snad už máte také nakoupeno a přeju Vám krásné svátky klidu! :)

před 3411 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek