ven.cik

Už máte nakoupený vánoční dárky ?

Nebo to necháváte na poslední chvíli, já už mám všechno koupený, takže no stress před vánocema…:D

Odpovědi
MacChill

na poslední chvíli ne, ale teď je přece jenom ještě trochu brzo, většinou scháním dárky v první polovině prosince.

registrovana

Dárky většinou sháním od 10. – 18. prosince, ale snažím se to zvládnout co nejdřív, a co nejvíc věcí během jednoho dne.

Paddy

Počkáme si na povánoční slevy a poté nakoupíme co bude potřeba,děti nejsou,tak nač utrácet za zbytečně předražený zboží.

quentos

copak je dneska 23.12…? :{DD>

… nechávám to na poslední chvíli, ale na rozdíl od jiných mě to nestresuje, užívám si to. Proč by mě mělo stresovat dělání radosti druhým? Všechno je otázka přístupu…

pizlicka

nekupuji na povel,kdyz nekdo mi urci,ted jsou vanoce-musis!ted jsou narozeniny-musis!kupuji dle pohnutky srdce,v prubehu celeho roku.hlavne NEČEKANĚ.

lemur

já už mám nakoupíno…

zoravselicho

Letos to nechávám na poslední chvíli, mám je vybrané ale ještě jsem je neobjednala. Už mám své prověřené eshopy o kterých vím, že mi vše stihnou dodat takže už to tolik neřeším. Například spoustu dárků objednávám v Popronu, cd, dvd, knihy, hračky. Májí pobočku kousek odemne a tak nemusím platit ani poštovné.

Deli

Něco málo už mám, ale jinak hlavně vymýšlím tipy.

Emuska

Letos jsem se taky snažila to nakoupit včas, ale přece jen budu nakupovat i drobnosti den před Vánoci, ale tak nevadí, asi to k tomu patří, podívám se do města, kde uvidím ty davy lidí a můžu si říct, že já kupuju jen detaily, že jim třeba schází víc a pak můžu být v klidu ne? Myslím, že to by šlo :D Snad už máte také nakoupeno a přeju Vám krásné svátky klidu! :)