Už jste si otykadlovali svého politika?

Nejlepší odpověď
anonym

jiná odpověď (názor)

Politika ne,ale jednoho ze zdejších.

Další odpovědi
beer

ne

Doplňuji:
Nemám žádného „svého“ a jsou mi všichni šumafuk ))

manon

je mi to jedno

Doplňuji:
Politiky neřeším, politiku neřeším, mé znechucení už dávno vyhrálo nad mírou zájmu, který jsem byla ochotna politice věnovat v minulsoti. Nejsem politický aktivista a malování tykadel navíc vůbec nevyhovuje mému naturelu. Vůbec si neumím představit, že obcházím plakáty a bilboardy s politiky a věnuji jim svůj čas a námahu. Ani nevím kde visí :))) a kdo na nich je. No, někoho dnes budu muset zvolit…stejně vyhraje někdo s tykadly :) (protože je mají asi už všichni, nebo ne? )

pizlicka

ne

z volu delat broučky nebudu.

anonym

Barbakan, jsem měl asi postavit otázku jinak :D

anonym

Asi,nooo,ale budu smazán. S Pánembohem

anonym

nevidím důvod, je to v zábavě, pokud se potrefená husa ozve, její problém

anonym

já ano