Kepler

Už jste otevřeli nějakou kuželku? Kterou metlu lidstva dnes budete likvidovat?

Já si chladím vodku Putin a pomerančový juice. Na finále Bohemia sekt. Na Silvestra hezky zostra!

Nejlepší odpověď
briketka10

Budu otvírat dvě, ale plechovky nealko pivka.
A včera jsem si udělala další kotel bramborového
salátu. Jen ze dvou kg brambor, MŇAM, mám ho
moc ráda a za chvíli se pustím do jednohubek :))
Ach, ach, proč, tak málo palečků, Mravenec :((

Další odpovědi
Mravenec

Já si standardně a bez legrace dopřeji dětský šampus Robby Bubble.

luckykubrt

Já to likviduji kofolou pěkně zostra. :D

kodl67

Já jsem otevřel už po obědě pravý kubánský bílý rum, který mi přinesl Ježíšek.

quentos

Zatím ji chladím (tramín – výběr z hroznů). Ale třeba to dopadne tak, že budu mít nakonec chuť na plzeň. Takže ta se pro jistotu chladí taky :{)>

marci1

Jsem vlastenka. Výborné víno z jižní Moravy, originál, žádné takové pro Pražáky! Nic proti Pražákům. 🙂 Ať se nám všem v novém roce daří! 🙂

Lamalam

Ale kdepak. U nás žádné velké chlastání nebude. Vypijeme jenom pár lahviček z této nabídky: https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/tekuty-ohen-v-utrobach-nejsilnejsim-lihovinam-z-celeho-sveta/r~442476f­ac78f11e694810025900fe­a04/?redirected=14831998­01

Mravenec

Asi se mnou nikdo nesdílí názor na dobré pití. :D

Kepler

Ale jo, kvalitně se z toho prdí. Není nad bublinky!

Mravenec

Tak to abych zkusil ten pokus s flaty, ale nemám kvalitní váhu. :D

Kepler

Lamalam: no jasně, všichni budete spolehlivě konzervovaní. Ale bacha na používání otevřeného ohně! Maršáááál Malinovskij!

Lamalam

Neboj. Starou laboratorní krysu nemusíš učit zacházení s hořlavinami a jedy.