Zlatý

Už jste někomu dali omylem palec?

Pokud ano, omluvili jste se mu za to?

Doplňuji:
A styděli ste se aspoň?

Já jsem musel jednoho zdejšího občana z palcovacího procesu vypustit, protože začal dělat dost ošklivé věci. Třeba jsem mu dal za jeho odpověď palec a on potom v doplnění někoho urážel no a já pak koukal jako tele na nový vrata, pod co sem se to vlastně orazítkoval.

S tím už se totiž potom nedá dělat nic, jedině mu celou odpověď smazat, aby se člověk nemusel hanbou propadnout.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

:D Už dvakrát, akorát už si nevzpomenu, co to bylo - jen vím, že jsem se uklepla.
Doplňuji:
Neomluvila :) - nechtěla jsem to rozpitvávat. Vždyť o nic nejde. O palce přece nejde nikomu :)

Další odpovědi:

Zlatý

jednou, a to jsem se ták uklepla a hódně dopálila víš jak jo a komu :D
Doplňuji:
ne, že bych se styděla, ale byl to trapas na entou a pak mi to bylo omíláno víš ??
Ha ha ha..

Zlatý

Ano.
Ne - přišlo by mi hloupé se handrkovat o nějaký neexistující kousek horní končetiny.
Doplňuji:

http://www.youtube.com/…

Někomu pokaždé.

Zlatý

Tak já se ti omlouvám že jsem ti dala palec, doufám že to rozdejcháš:-)))

Zlatý

Samozřejmě. Ale omluva za palec, když je většina sbírá je přece hloupost :-D.

Stříbrný

zatím se mi to nestalo,palec dávám skoro každému,ale máš pravdu že nějakému človíčkovi co by někoho urážel,napadal atd ,bych ho nedal.

Samozřejmě a už vícekrát. Ale ono to nebývá vždycky tak jednoznačné.
Běžně má odpověď více částí a jak mám vyjádřit jen částečný souhlas? (Poloviční bod zatím neexistuje).
Ale celkově si myslím, že tomu přikládátě přehnaný význam. Sama o nic nepřijdu - k čemu jsou mi palce na nevyužitém limitu a druhého aspoň potěší. Já se řídím starými pravdami, např.
Když někoho obdarujeme, získáme víc než obdarovaný.
Nebo dárce by měl zapomenout, že daroval, zato obdarovaný naopak vštípit do paměti.
A to už nemluvím o 2 tisíciletí starých církevních radách, jako "Miluj bližního svého více než sebe sama", příp. "Kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem" a plno dalších podobných, včetně "Rozčilovat se pro blbost druhých, znamená zbytečně škodit vlastnímu zdraví".

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/M or%C3%A1lka

Bronzový

ano,stalo se my to jednou,a jak naschval hned byla reakce,ze si protirecim.to se uz pak tezko vysvetluje,ze ses pretuknul.

Diskuze k otázce

Stříbrný

manon

bolak: Pěkné a názorné předvedení problému. S tím doplňováním po opalcování je to tady fakt problém, taky to tak vidím. Samotnou mne napadá, zda by ten, kdo mi palec dal, souhlasil i s mým doplněním.
A to ani nikoho neurážím a neshazuji.

Zlatý

bolak

Pochybuju, já sám bych ti za tvé doplnění nejraději něco strhnul....

...z toho palce, co jsem ti tak neuváženě udělil...

..nehet bych ti strhnul z palce, kdyby to šlo :)

Stříbrný

manon

:) Za co?

Zlatý

bolak

Celé je to takové...jakoby z jiného světa...

Stříbrný

manon

Jsem mimozemšťan, to nevíš? Tedy chtěla jsem se pokusit to vysvětlit a přišla jsem na to, že by to bylo na dlouho a tak jen doufám, že lehkou ironii chápeš a bezmocnost človíčka, co opravdu kliknul na palec než pořádně dočetl taky. A pak jsou třeba další věci, co už já tam původně nezamýšlela...

Zlatý

bolak

:)

Stříbrný

manon

Právě jsem se pokoušela dát palec sama sobě :D, protože jsem se rozhodla dát ho všem.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.