Avatar uživatele
bolak

Už jste někdy koupili v krámě skutečně jen to, pro co jste tam šli?

Dnes jsem šel do krámu pro jedinou věc – zubní pastu. Nyní chmatám na dno ruksaku pro poslední věci, ale nemám je kam dát, lednice už je plná žrádla. A takhle je to vždycky. Je toto normální, taky máte tuhle nemoc?

Chození do krámu by podle mě mělo být postaveno mimo zákon.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, zjentek, marci1, lota před 3567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Nesmíš se nechat „zlomit“ akcemi, slevami ap. Sem tam si také něco přidám, ale většinou jdu pro to, co potřebuji. Nejraději stejně nakupuji v menších obchodech, nemám ráda nakupování v supermarketech, hypermarketech. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Obvykle koupím jen to, pro co jsem šel…
Respektive – leckdy nekoupím ani to – protože se mi nelíbí kvalita.
😉
Nejsem ochoten pobíhat mezi regály a ´ozobávat´ vystavené zboží – chodím se seznamem a cíleně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud už jdu nakupovat tak pouze pro konkrétní věc. Pokud je na skladě a líbí se mi, tak koupím. Jinak se snažím nebýt ovlivňován reklamou a slevami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mně když manželka pošle na nákup, tak opravdu koupím jen to co mám napsáno na lístku, takže do 10ti minut mám nakoupeno.A ne jako manželka, že jdeme jen pro chleba, jsme tam skoro hodinu a máme třičtvrtě košíku.
Ale zase na druhou stranu, když jde manželka do krámu, tak je pak zásobená celá lednička, když jdu já, tak je v ledničce fůra místa prázdného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Kupodivu většinou ano 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

A pak že lidi nemají peníze:-DDDDD

Také Boláku, také to tak mám:-)))))

A nejhorší, úplně ze všeho nejhorší je jít do obuvi:-((((( protože hned z obuvi musím ještě pro nějaký ten hadřík ke všem párům botiček a pak do drogerky pro rtěnku, no však znáš to, pokud si ženatý:-DDD
To má manžel slzu u oka:-))))
Doplňuji:
Je šílené, že si hader a jiných blbostí kupují stále stejně a dokonce za to utrácím míň, tady ty ceny nahoru nijak nejdou:-))
Na druhou stranu za jídlo, a věci spojené s bydlením, prostě za to co všichni potřebují utrácím neustále víc a víc:-(((

Dnes jsem narazila na tento článek http://www.no­vinky.cz/finan­ce/342776-nakupy-za-posledni-rok-podrazily-nejvice-to-lide-vnimaji-u-mlecnych-vyrobku.html a je to fakt mazec:-(((( Jogurt co stál před třemi lety 5kč stojí 15:-(((

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jsem pro zachování lidský rasy na týhle planetě, tudíž ano- jen to, pro co jdu ..mimo zákon by měli postavit každýho, kdo si za vlastní peníz přinese domů něco zbytečnýho :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jen zřídka, též vždy, alespoň něco přihodím 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sallomena

Tak já teda taky přiznávám, že koupím jen to pro co jdu spíše zřídkakdy.. vždycky mě napadne a tohle bych mohla potřebovat příště atd.. ale uplne blbosti myslím nekupuju..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Bohužel se mi někdy stává i to, že koupím úplně jiné než to, pro co jsem původně šla.:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Drap: však já taky nejsem ovlivňován reklamou nebo slevami, prostě jdu k regálu s pastami, a najednou vidím..čokoláda, na to mám chuť, nanukovej dort, to si dám, koblihy… a už to házím do košíku

před 3566 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zzzzz: to jo, znám, můj manžel je stejný

před 3567 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

😁 Boláku, ty nikdy nezklameš 😁

před 3567 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

marci1: já nebyl v supermarketu, to byla normální samoobsluha 6×4m :)

před 3567 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek