Avatar uživatele
ivzez

Už jste někdo hledal sám sebe (myslím doslovně)?

Viz
https://www.zau­jimavysvet.sk/ze­na-sa-pridala-patracej-skupine-netusila-vsak-ze-osoba-ktoru-hladaju-sama/

Děkuju za odpovědi.

Led, ano, znám podobné případy
a vím, že já bych se z popisu
nejspíš také nepoznala. (((–:

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, johana 56, marci1, Kepler, independent, aliendrone před 2137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Odpoveď byla označena jako užitečná

Policajti by vám potvrdili, že rovnakú situáciu vidia očití svedkovia rôzne. Myslím, že podobná situácia, nespoznanie sa v popise sa stala nielen mne, ale určite aj mnohým z vás… Napríklad, keď niekto rozprával príbeh o niekom, bavili ste sa tým, alebo rozčuľovali sa na opisovanom a keď sa vám to uležalo v hlave s hrôzou/ so smiechm ste zistili, že to bolo o vás. Tu pomohol už len signál staručkého telefonu: vytočiť si vlastné číslo a opýtať sa, kto je najkrajší, nejlepší, najrozumnejší,naj,…na svete a z telefonu sa ozvalo ty ty ty …

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler, ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tak to je fakt kuriozita 🙂 Já jsem zatím s hledáním své osoby neměl problém, akorát cesta domů byla občas hodně klikatá a dlouhá. Ráno jsem se pak marně snažil docela rozevřít oči, abych rozeznal v zrcadle toho exota. To je teda prča – ta ženská to zvládla úplně střízlivá!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Já ne, ale připomnělo mi to Abrháma z filmu „Vrchní prchni“, kdy byl „vedoucím“ skupiny číšníků, kteří vlastně hledali a honili jeho samotného. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nikoliv. A to jsem už hledal brýle nasazené na xichtě apod. exoťárny, každopádně něco takového dokáže jen život. :) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Led, tak to mě fakt nenapadlo, to je ještě lepší, než kouzelné zrcadlo. Vůbec to nemusí být starý telefón. Jak jsem si zrovna vyzkoušel, dělá to i chytrý. No to je boží, vždycky jsem ten nej a to ještě kdekoliv!

před 2137 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Treba len správne využiť techniku. Tá má slúžiť, nie vládnuť.

před 2137 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek