ivzez

Už jste někdo hledal sám sebe (myslím doslovně)?

Viz
https://www.zau­jimavysvet.sk/ze­na-sa-pridala-patracej-skupine-netusila-vsak-ze-osoba-ktoru-hladaju-sama/

Děkuju za odpovědi.

Led, ano, znám podobné případy
a vím, že já bych se z popisu
nejspíš také nepoznala. (((–:

Nejlepší odpověď
led

Policajti by vám potvrdili, že rovnakú situáciu vidia očití svedkovia rôzne. Myslím, že podobná situácia, nespoznanie sa v popise sa stala nielen mne, ale určite aj mnohým z vás… Napríklad, keď niekto rozprával príbeh o niekom, bavili ste sa tým, alebo rozčuľovali sa na opisovanom a keď sa vám to uležalo v hlave s hrôzou/ so smiechm ste zistili, že to bolo o vás. Tu pomohol už len signál staručkého telefonu: vytočiť si vlastné číslo a opýtať sa, kto je najkrajší, nejlepší, najrozumnejší,naj,…na svete a z telefonu sa ozvalo ty ty ty …

Další odpovědi
Kepler

Tak to je fakt kuriozita 🙂 Já jsem zatím s hledáním své osoby neměl problém, akorát cesta domů byla občas hodně klikatá a dlouhá. Ráno jsem se pak marně snažil docela rozevřít oči, abych rozeznal v zrcadle toho exota. To je teda prča – ta ženská to zvládla úplně střízlivá!

marci1

Já ne, ale připomnělo mi to Abrháma z filmu „Vrchní prchni“, kdy byl „vedoucím“ skupiny číšníků, kteří vlastně hledali a honili jeho samotného. 🙂

aliendrone

Nikoliv. A to jsem už hledal brýle nasazené na xichtě apod. exoťárny, každopádně něco takového dokáže jen život. :) :D :D

Kepler

Led, tak to mě fakt nenapadlo, to je ještě lepší, než kouzelné zrcadlo. Vůbec to nemusí být starý telefón. Jak jsem si zrovna vyzkoušel, dělá to i chytrý. No to je boží, vždycky jsem ten nej a to ještě kdekoliv!

led

Treba len správne využiť techniku. Tá má slúžiť, nie vládnuť.