IK

Už jste nastražili cibuli v bytě na chřipku?

Aktuální jako před rokem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-leky-a-podpurne-prostredky-bych-mela-mit-doma-pripravene-az-k-nam-dorazi-chripka
právě mi došel tenhle e-mail o cibuli o kterém je předchozí příspěvek.
Máte s tím někdo zkušenost? Musí být aroma cibule cítit, nebo stačí mírnější? Dost by se mi to hodilo.

Nejlepší odpověď
jendahun

Ne,nesnáším smrad cibule,jsem na ni alergický.Mám rád cibuli,ale smrdí mi.Česnek mi nevadí.Letos poprvé(díky tomuto serveru)jsem začal vařit čaj ze zázvoru,potupluji to obden propolisovou tinkturou a jsem s manželkou v pohodě.Ten zázvor je mimochodem fakt zázrak.Ó jak jsem mohl tak dlouho žít bez něho.Nechápu.

Další odpovědi
Drap

Nenastražil, žádná chřipka zde neni. Tento mail už koluje snad rok.
Každý den sním dvě bobulky rakytníku a chřipka se vyhýbá velkým obloukem

hanulka11

nejen že ji máme v kuchyni,ale i ji dost konzumujeme a chřipka se nás netýká

ale je třeba se otužovat, a nespoléhat jen na cibuli

ReHu

Myslím, že to je tak, že věř, a víra tvá tě uzdraví.

beer

Nenatražíl, poněvadž je to jen a jen podfuk, klamavá zpráva – neboli HOAX )) Jinak mně ale ve špajzu cibule visí jako vždy.
HOAX:
http://www.ho­ax.cz/hoax/ci­bule-proti-chripce/