Avatar uživatele
Kepler

Už jste měli víc štěstí než rozumu?

Při jaké příležitosti?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? orwell, Mr. Marek před 1245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Mnohokrát.
Tak třeba když jsem jako mladý pako nevěřil tomu, že může být vjezd přímo na dálnici bez přípojného pruhu a tak jsem tam vjel… naštěstí řidič toho kamionu co v daném pruhu jel měl dost rozumu za nás za oba a nakonec jsme se vešli vedle sebe.

Když jsem věřil kolegovi, že na jednom konci přetrženého kabelu není šťáva a klidně ho můžu začít připravovat na opravu, než donesou další nářadí vč. zkoušeček. Naštěstí jsem měl v ruce jen jednu žílu a stál jsem na písku, tak to jen trochu zabrnělo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Pri praktickom preverení definície: „na voľne padajúce teleso pôsobí príťažlivosť Zeme“ som mala viac šťastia ako rozumu, aj keď som po páde zo skaly v zdraví (zázrak) potvrdila, že definovaná poučka je pravdivá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ještě předtím, než jsem začal navštěvoval školu, jsem si nasadil sluchátka a zastrčil je do zásuvky v domnění, že uslyším stanici. Protože jsme doma poslouchali krystalku. No a najednou jsem byl na zemi a dlaně jsem měl černé. A sluchátka byla zničena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ne. Za všech okolností vždy jen více rozumu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Stalo se víckrát v různých situacích a myslím si, že třeba jezdit dlouho bez nehody nějakým přibližovadlem po silnicích v dopravním ruchu se bez štěstí snad ani nedá. Vzpomínám si na jeden „skoromalér“ před mnoha lety v Pardubicích na křižovatce Sakařovy ul. s nějakou příčkou (už si navybavuji její název), kdy z nějakého důvodu zaměnili hlavní za vedlejší. Protože jsem tam jezdil často, měl jsem v hlavě stále Sakařku jako hlavní a nevšiml jsem si dopravního značení upozorňující na změnu přednosti v jízdě. Zbytek si domyslíš. Prostě vyšlo to tenkrát o pověstný chlup. Ještě jsem stačil zařvat za volantem „Ty debile!“, ale vzápětí mě polilo horko, když jsem se za křižovatkou ohlédl a zjistil, kdo že byl vlastně ten debil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek