arachis

Uvítali byste zpětnou vazbu na odpovědi?

Když má někdo problém např.zdravotní a my mu tady radíme ať letí k doktorovi,jste pak zvědaví,jak to dopadlo?

Nejlepší odpověď
gecco

Takovouto zpětnou vazbu ani ne – je mi celkem jedno, jaké má kdo zdravotní problémy, každopádně by je měl řešit se svým lékařem…
😉
Ale ano, uvítal bych zpětnou vazbu – zejména u dotazů, které pro rozumnou odpověď vyžadují doplnění…
Např.: – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/doporucite-mi-nekoho-kdo-zpracuje-danove-priznani – má hloupá odpověď je reakcí na stupiditu tazatele, který chce doporučit konkrétní osobu, ale není schopen domyslet, že by musel uvést aspoň přibližně místo, kde bydlí či podniká…
😉

Další odpovědi
dudu

Ne, už Brežněv kdysi řekl „to je vaše věc“!

bolak

Ty nedostáváš tisíce děkovných dopisů jako my ostatní? :-o

anonym

Ano,rád bych to uvítal a popřál mu plné zdraví a že vše dopadlo dobře.

anonym

u těch chorých nervově, by mě to ani nezajímalo

anonym

Jugar, tomu nevěřím co zde prezentuješ.Po­drazáci jako Ty, nikdy nemyslī upřímně to co říkají.

annas

Jenže ten, kdo vám poradil, nemusí vaši reakci číst, ostatní nemusí vědět, o co jde., takže má to rub a líc.

pucipuci

No proč ne,taky jsem přemýšlel,jestli pánovi řezali tu šponu z prstu,nebo pro jakou koupi se pak nějaká dotyčná rozhodla,když chtěla poradit s nákupem dárku pro manžela.