Avatar uživatele
arachis

Uvítali byste zpětnou vazbu na odpovědi?

Když má někdo problém např.zdravotní a my mu tady radíme ať letí k doktorovi,jste pak zvědaví,jak to dopadlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, anonym, gecco před 3080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Takovouto zpětnou vazbu ani ne – je mi celkem jedno, jaké má kdo zdravotní problémy, každopádně by je měl řešit se svým lékařem…
😉
Ale ano, uvítal bych zpětnou vazbu – zejména u dotazů, které pro rozumnou odpověď vyžadují doplnění…
Např.: – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/doporucite-mi-nekoho-kdo-zpracuje-danove-priznani – má hloupá odpověď je reakcí na stupiditu tazatele, který chce doporučit konkrétní osobu, ale není schopen domyslet, že by musel uvést aspoň přibližně místo, kde bydlí či podniká…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ne, už Brežněv kdysi řekl „to je vaše věc“!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Ty nedostáváš tisíce děkovných dopisů jako my ostatní? :-o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,rád bych to uvítal a popřál mu plné zdraví a že vše dopadlo dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

u těch chorých nervově, by mě to ani nezajímalo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugar, tomu nevěřím co zde prezentuješ.Po­drazáci jako Ty, nikdy nemyslī upřímně to co říkají.

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Jenže ten, kdo vám poradil, nemusí vaši reakci číst, ostatní nemusí vědět, o co jde., takže má to rub a líc.

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pucipuci

No proč ne,taky jsem přemýšlel,jestli pánovi řezali tu šponu z prstu,nebo pro jakou koupi se pak nějaká dotyčná rozhodla,když chtěla poradit s nákupem dárku pro manžela.

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek