df

Uvítali byste zobrazování počtu prokliknutí/zo­brazení u otázek?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

Jiné

napriek tomu, že na mnohých stránkach je počet „lajkov“ (či ako sa volá to kliknutie), strááášne dôležitý, pre väčšinu aktívnych aj pasívnych užívateľov tejto stránky, aj pre mňa osobne, je to zbytočné.
Jednoducho, nepočítam svojich obdivovateľov a odporcov. Je to ich pohľad, ich názor, ich rozhodnutie

oneskorený dodatok úsmevu:
Ozaj a koľko vás, pasívnych aj aktívnych zvedavcov a sledovateľov, je naozaj? Viac než prstov na jednej ruke? 🙂

Další odpovědi
elkon

Jiné

Je mi to jedno, k ničemu to nepotřebuji. Je to zbytečné.

Rokio

Ano

Ocenil bych to.

Drap

Ne

Proč?

Filip84

Ne

Ne, tuhle funkcionalitu nepotřebuju. Podívej se, jasnovidec nejsem: někdy mne překvapí, jaký zájem vzbudí otázka, kolik nasbírá odpovědí, u které bych to vůbec nečekal! A naopak: položím otázku, o které se domnívám, že to bude Schlager, a ono hovno, hovno, slavný soude! Snažím se jim tam, pokud je to anketa, i taková, u které „jiná odpověď“ prostě postrádá immanentní sensus, dávat odpověď „nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka“, nebo „toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku“, nebo tak něco, protože vím, že tu spoustu lidí seru, asi mne tu i spousta lidí nenávidí, ták já to respektuju, a i když nevím, proč mají, někteří, tak neutuchající potřebu toto své přesvědčení se mnou sdílet, arciť už i mychala🤪 schyzofrenije mohla pochopit, že je mi to naprosto a komplexně někde, no a tak jim dávám možnost vyjádřit i toto svý přesvědčení, a to formou, která nezpůsobí (nutně) smazání administrací. 🤷‍♀️

Ne/úspěšnost otázky se hodnotí počtem odpovědí a hvězdiček, ne tím, kolik se na ní podívá návštěvníků a pacientů s hlavou. K čemu by, tedy, bylo vědět, že se na tu otázku podíval nějaký pacoš 105×? A započítávala by se každá návštěva, třeba že by se na ní někdo 12× vrátil, nebo podle IP adres? 😉🤔

Emefej

Jiné

Ano nebo ne. Je mi to jedno.