Sůwa

Uvítali byste obnovení nebodované (chatovací) rubriky?

Dotazy, které se vlastně na nic neptají se opět množí jak houby po dešti. Pak mnohdy podlehnou i kvalitní rádci a jistě je jim trapné tímto způsobem získávat nezasloužené body. Přesto je tu mnoho uživatelů, kterým jde hlavně o pocit sounáležitosti a kterým by zavedení VOLNÉ DISKUZE pomohlo tento problém vyřešit.
Doplňuji:
Zatím to vypadá slibně, ale uvítala bych co největší počet názorů, abych se mohla pokust pro to něco udělat 🙂. Já osobně jsem pro.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Sůwo, to už tady bylo. Nebodovaná rubrika., dokonce byla zavedená kvůli konkrétním uživatelům. Jenže docházelo ke střetům, proč je moje otázka tam, jeho nikoliv. Nerada se vyjadřuji …

Další odpovědi
Andělé

Ano

Jé,Sůwičko,to ani nevím,že to tu někdy bylo.Určitě je to zajímavý návrh a ráda bych s ním souhlasila.:-)

led

Ano

Jednoznačne, aspoň sa tu uvolní priestor na iné problémy

anonym

Ano

Chybí to tu jako sůl.

ten který je

Ano

Doplňuji:
Já bych raději uvítal,aby se to tu už konečně dalo do pořádku po technické stránce!!!

mosoj

Ne

Nesouhlasím. Stále se opakující kolotoč.
Ledacos jsem zde již zažil.

Zrovna tak je neupřímný požadavek na neodpovídání na tzv. školní dotazy.
Je zajímavé že, když je takovýto dotaz lehký, přímo směšný odpovídají všichni.
Když je těžší chce se aby se neodpovídalo.
Za sebe říkám že právě na náročnější příklady odpovídat budu, na směšně lehké odpovídám ironicky nebo vůbec ne.
Pořád lepší než přihlouple účelové dotazy Michala Koleho.
Klidně mně smažte.
Jinak ať si rozhodne majitel a redakce.
Doplňuji:
O úrovni dotazů a odpovědí v poslední době se raději zmiňovat nebudu.
Nakonec je to věc majitelů a jedině oni ví co chtějí, co si mohou dovolit a co jim vynáší.

Illines

Ano

Michal Kole

Ano

redy

Ano

Dobrý ale nereálný.
Doplňuji:
Aha, tak proč to tu není ,bylo by to fajn.

Lucijej

Ano

anonym

Ano

Přestaňte se konečně opájet iluzemi, že podobné ankety něco změní.
Staré časy se prostě nevrátí, daleko podstatnější je technická stránka, která jde od desíti k pěti a stejně se nic neděje.
Už delší dobu převažuje kecací balast nad věcnými otázkami a spíše se to zhoršuje, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-nejvetsi-dotazovaci-server-yahoo-answers-nebo-jiny-kvalitni-byl-i-v-cestine-presli-byste-k-nemu-z-odpovedi-cz

vagra

Ano

anonym

Ano

Jednoznačně se připojuji k vytvoření ještě další nebodované rubriky, která by se dala nazvat „školáci a domácí úkoly“. To sem podle mého nepatří stejně jako ankety a zábava.

tom004

Ne

A na otázky které sem nepatří stačí neodpovídat.Ať už jsou to domácí úkoly,různé soutěže,nesmyslné otázky,ap.

GM

Ano

Sůwa

Řešení domácích úkolů žádnou zvláštní rubriku nepotřebuje, protože sem podobné dotazy vůbec nepatří, stačí jen na ně neodpovídat. Koho to ale zajímá, může si zopakovat školní látku jen tak pro sebe 🙂.

Illines

Suwo,bylo by dobre posouvat otazku v pred,je prece jen vikend,ale mate opravdu dobry napad.Jsem pro,i kdyz sem tam take nekdy ujedu na banalitni otazce,mozna to dela nalada,ale jsem tu dost dlouho,abych to umela porvnat-chat a odpoved.Fandim vam.

Sůwa

Už jsem otázku posunula, ale asi další možnost není. Zatím mám zkušenost, že sobotní večery jsou tu nejvíc navštěvovány. Za chvíli nastoupí „noční směna“, která už na zahrádkách na práci nevidí 🙂.