Avatar uživatele
Sůwa

Uvítali byste obnovení nebodované (chatovací) rubriky?

Dotazy, které se vlastně na nic neptají se opět množí jak houby po dešti. Pak mnohdy podlehnou i kvalitní rádci a jistě je jim trapné tímto způsobem získávat nezasloužené body. Přesto je tu mnoho uživatelů, kterým jde hlavně o pocit sounáležitosti a kterým by zavedení VOLNÉ DISKUZE pomohlo tento problém vyřešit.
Doplňuji:
Zatím to vypadá slibně, ale uvítala bych co největší počet názorů, abych se mohla pokust pro to něco udělat 🙂. Já osobně jsem pro.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, rynek878, iceT, Andělé, johana 56, anonym, Drap, redy, Damiana před 4399 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano

Sůwo, to už tady bylo. Nebodovaná rubrika., dokonce byla zavedená kvůli konkrétním uživatelům. Jenže docházelo ke střetům, proč je moje otázka tam, jeho nikoliv. Nerada se vyjadřuji …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Ano

Jé,Sůwičko,to ani nevím,že to tu někdy bylo.Určitě je to zajímavý návrh a ráda bych s ním souhlasila.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ano

Jednoznačne, aspoň sa tu uvolní priestor na iné problémy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Chybí to tu jako sůl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano

Doplňuji:
Já bych raději uvítal,aby se to tu už konečně dalo do pořádku po technické stránce!!!

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ne

Nesouhlasím. Stále se opakující kolotoč.
Ledacos jsem zde již zažil.

Zrovna tak je neupřímný požadavek na neodpovídání na tzv. školní dotazy.
Je zajímavé že, když je takovýto dotaz lehký, přímo směšný odpovídají všichni.
Když je těžší chce se aby se neodpovídalo.
Za sebe říkám že právě na náročnější příklady odpovídat budu, na směšně lehké odpovídám ironicky nebo vůbec ne.
Pořád lepší než přihlouple účelové dotazy Michala Koleho.
Klidně mně smažte.
Jinak ať si rozhodne majitel a redakce.
Doplňuji:
O úrovni dotazů a odpovědí v poslední době se raději zmiňovat nebudu.
Nakonec je to věc majitelů a jedině oni ví co chtějí, co si mohou dovolit a co jim vynáší.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ano

Dobrý ale nereálný.
Doplňuji:
Aha, tak proč to tu není ,bylo by to fajn.

Upravil/a: redy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Přestaňte se konečně opájet iluzemi, že podobné ankety něco změní.
Staré časy se prostě nevrátí, daleko podstatnější je technická stránka, která jde od desíti k pěti a stejně se nic neděje.
Už delší dobu převažuje kecací balast nad věcnými otázkami a spíše se to zhoršuje, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-nejvetsi-dotazovaci-server-yahoo-answers-nebo-jiny-kvalitni-byl-i-v-cestine-presli-byste-k-nemu-z-odpovedi-cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Jednoznačně se připojuji k vytvoření ještě další nebodované rubriky, která by se dala nazvat „školáci a domácí úkoly“. To sem podle mého nepatří stejně jako ankety a zábava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne

A na otázky které sem nepatří stačí neodpovídat.Ať už jsou to domácí úkoly,různé soutěže,nesmyslné otázky,ap.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Řešení domácích úkolů žádnou zvláštní rubriku nepotřebuje, protože sem podobné dotazy vůbec nepatří, stačí jen na ně neodpovídat. Koho to ale zajímá, může si zopakovat školní látku jen tak pro sebe 🙂.

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Suwo,bylo by dobre posouvat otazku v pred,je prece jen vikend,ale mate opravdu dobry napad.Jsem pro,i kdyz sem tam take nekdy ujedu na banalitni otazce,mozna to dela nalada,ale jsem tu dost dlouho,abych to umela porvnat-chat a odpoved.Fandim vam.

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Už jsem otázku posunula, ale asi další možnost není. Zatím mám zkušenost, že sobotní večery jsou tu nejvíc navštěvovány. Za chvíli nastoupí „noční směna“, která už na zahrádkách na práci nevidí 🙂.

před 4399 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek