ahold

Uvítali byste tady na Odpovědích smajlíky?

Doplňuji:
Někdy mi to tady připadá moc vážné a smutné.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

ano

ano hned ti jeden vykouzlím
je menší, ale stačí viď ☺
Doplňuji:
Damiano to máš pravdu někdy, když se dostanu na
Mimibazar, tak mi mžouraj oči z těch smajlíků brr..

Další odpovědi
emm.kate

ne

Doplňuji:
upřímně, nevím na co by tu byly. pokud nějaký potřebuji vystačím si s psanými, tak často je nepoužívám..:)

Sůwa

ano

Určitě ano, takhle si musím vystačit se stylizovanými 🙂. Nejvíc bych přivítala sluníčko…

mosoj

ne

Pokud budete dodržovat pravidla serveru smajlíky nepotřebujete !!!

Drap

ano

Uvítali by jsme i jiné věci, někdy možná i důležitější než jsou smajlíci. Bohužel, to nezáleží na našem přání

brillant

ne

quentos

ne

tady se to jmenuje Odpovědi, a ne otázky, a smajlíky si v případě potřeby můžu udělat sám.

iceT

ano

občas by se vážně nějaký hodil

Damiana

ne

Hned si vzpomenu na Mimibazar a je mi zle. Tam je totálně přesmajlíkováno a dokonce se „to“ i hýbá…Já si vystačím s klasickými emotikony, někdo zase s vykřičníky…:-)))

anonym

ano

Doplňuji:
Smajlíky používám minimálně i v chatování, ale tady by mi nevadily. Párkrát jsem ho tady také použila.

Klára K.

ano

Monie

ano

OLDA321

ano

registrovana

ne

Doplňuji:
připadá mi to zbytečný a někdy i trochu ujetý.

Terez_ka

ano

Ella

ne

ještě víc lidí by si začalo myslet, že je to tady diskuzní fórum nebo Bravíčko poradna…

zzzzz

ano

led

ne

Táto stránka je určená k odpovedaniu na otázky, s ktorými si neviete dať rady.
To je prvoradé, k tomu smajlíky netreba.
Ale vzhľadom na to, že sme živí ľudia, aj tu sa objavia „odľahčovacie“ otázky, bližšie k chatovaniu na ktoré je určená kategória zábava. Tu smajlíky nie sú prekážkou. Toto je ale len druhotný jav, ktorý len dokazuje, že sme všetci ľudia a nie roboty.

„Někdy mi to tady připadá moc vážné a smutné.“ Ak sa chcete zabávať, nájdite si inú stránku.

chachar1922

ne

terry

ano

Ale co s tím? Záleží stejně na admin.

M.

ne