Avatar uživatele
Michal Kole

Uvítali by jste při nahlašování závadné otázky, bylo textové pole pro upřesnění „vady na otázce“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4364 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Hele, o tomhle už jsem tu kdysi psal, a to tam nebyla vůbec žádná možnost k nahlášení, teď už tam jakejstakejs výběr máš. Mimo to jsem taky poukazoval na to že nejdou přidat podrobnosti v anketě, nejde doplnit anketní otázka, chybí interní pošta a že by bylo dobré zavést zde „hlídače“ na jednotlivé uživatele a „hlídače slov“.

A jak to dopadlo víme, můj příspěvek byl během dvou minut smazán. Když jsem to napsal na info@odpovědi.cz jako návrhy na zlepšení webu nedostal jsem žádnou odpověď. O pár měsíců později se tu najednou objevila možnost nahlásit důvod závadné otázky, lze přidat podrobnosti v anketě, je možné anketu i doplnit, vnitřní pošta byla zavedena, „hlídač“ je tu taky, akorát se tomu teď říká „následovník“, „následovaná klíčová slova“ a „můj stream“, no ale aspoň se něco děje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Michale, nekomplikovala bych to.
Výběr sice není optimální, ale v podstatě mi chybí nejvíc to, abych mohla v případě, že se upíšu, nebo se stane to, co včera asi třikrát (odeslalo mi to rozepsanou část odpovědi), abych mohla nazvat tu zkomoleninu jako „zbytečnou odpověď nebo otázku“ nebo „zmetek“ a abych měla možnost napsat odpověď znovu. Teď to funguje tak, že když takový zmetek smažu, tak už napsat nic na tuto otázku nemohu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek