Michal Kole

Uvítali by jste při nahlašování závadné otázky, bylo textové pole pro upřesnění „vady na otázce“?

Nejlepší odpověď
bolak

Hele, o tomhle už jsem tu kdysi psal, a to tam nebyla vůbec žádná možnost k nahlášení, teď už tam jakejstakejs výběr máš. Mimo to jsem taky poukazoval na to že nejdou přidat podrobnosti v anketě, nejde doplnit anketní otázka, chybí interní pošta a že by bylo dobré zavést zde „hlídače“ na jednotlivé uživatele a „hlídače slov“.

A jak to dopadlo víme, můj příspěvek byl během dvou minut smazán. Když jsem to napsal na info@odpovědi.cz jako návrhy na zlepšení webu nedostal jsem žádnou odpověď. O pár měsíců později se tu najednou objevila možnost nahlásit důvod závadné otázky, lze přidat podrobnosti v anketě, je možné anketu i doplnit, vnitřní pošta byla zavedena, „hlídač“ je tu taky, akorát se tomu teď říká „následovník“, „následovaná klíčová slova“ a „můj stream“, no ale aspoň se něco děje.

Další odpovědi
anonym

Michale, nekomplikovala bych to.
Výběr sice není optimální, ale v podstatě mi chybí nejvíc to, abych mohla v případě, že se upíšu, nebo se stane to, co včera asi třikrát (odeslalo mi to rozepsanou část odpovědi), abych mohla nazvat tu zkomoleninu jako „zbytečnou odpověď nebo otázku“ nebo „zmetek“ a abych měla možnost napsat odpověď znovu. Teď to funguje tak, že když takový zmetek smažu, tak už napsat nic na tuto otázku nemohu.