kulichmulich

Uspávají chapce, když jim řežou předkožku?

Nejlepší odpověď
quentos

ano. Mimina lokálně, dospělé chlapce pak celkově.
Jestli o ní sám uvažujete, tak si to ještě rozmyslete. Žádná součást lidského těla, a tedy ani předkožka, neexistuje jen tak pro srandu králikum.

http://www.bu­pa.co.uk/indi­viduals/health-information/di­rectory/c/cir­cumcision

Další odpovědi
Drap

Kdo ? V nemocnicích se většinou uspává. Při rituálních obřízkách většinou ne

arygnoc

jedná sa o ambulantný zákrok.
znecitlivenie prebieha lokálne.

okrem zdravotných dôvodov (zúženie predkožky) niet dôvodu ju podstupovať, má svoju funkciu (chráni žaluď pred vysychaním, popraskaním, ale i mechanicky, produkovaný maz má pri dodržiavaní hygieny antibakteriálne účinky voči rozkladajúcim sa zvyškom moči, …).
Stačí dodržiavať hygienu a žiadne problémy nehrozia.