Zlatý

upgrade win XP pro > win 8 (8.1) pro. Budú mi fingovať pôvodne nainštalované programy?

Ide mi hlavne o msOffice, Pinacle studio, prípadne plné programy s podmienenou inštaláciou v deň zaslania (vtedy sú free), sú stavané na win XP a win 7.
Nemá niekto skúsenosti?
Ďakujem za rady
Doplňuji:
PC (64)to zvládne hravo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Než začneš řešit funkčnost nainstalovaných programů, nejdříve si zjisti, zda tvůj PC takový upgrade vůbec zvládne..
Doplňuji:
http://windows.microsoft.com/…

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

beer,
ďakujem za uvedenie informácii:
"Po upgradu budete muset znovu nainstalovat všechny své kompatibilní desktopové aplikace pomocí originálních instalačních disků nebo e-mailů s potvrzením nákupu (pokud jste aplikace zakoupili online). Pokud aktualizujete z Windows 8 na Windows 8.1, budete muset znovu nainstalovat jenom aplikace, které jste měli z Windows Store. Uděláte to tak, že ve Windows Store potáhnete prstem od horního okraje obrazovky nebo kliknete pravým tlačítkem myši, klepnete nebo kliknete na Vaše aplikace a potom vyberete aplikace, které chcete přeinstalovat. Aplikace se dají znovu nainstalovat taky z Úvodní obrazovky – klepnutím nebo kliknutím na dlaždice."
myslím, že táto informácia odradí mnohých upgradechtivých s počkaním na ďalšiu verziu windowsu.

Zlatý

led

Prepáčte omyl.
má byť: Budú mi fungovať pôvodne nainštalované programy?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.