mosoj

Umíto to také ?

http://letecka­posta.cz/142749164

Nejlepší odpověď
briketka10

neumím, ale ovčáky bych zvládla a kočka leze dírou taky, 100% bych se zdokonalovala..
mít ty „varhánky“ na zahrádce to by bylo jé, na ty cikány co tu vřískaj na dvoře od jara do zimy než začne foukat..
pěkně bych na to dupla..
Doplňuji:
no teď mi hodili na verandu sněhovou kouli já bych jim napráskala, můžu ? ne, protože by mi nabančilo přinejmenším pět dalších dospělých..
„provokujou“
jen jsem je napomenula a vyběhl náš pes/yorkšír/ toho se bojí, utekli domů..

Další odpovědi
anonym

Dej mi rok,dva..pěkné.

iceT

Jééééé.....bezva tělocvik.
vzhledem k tomu,že nepoznám ani noty ani klávesy,tak toto bych určitě nedala a ještě bych si zasukovala nohy…
ale přivedl jste mě na bezva nápad.Koupím si taneční podložku nebo jak se tomu říká.

anonym

Prsty ano, nohama ne. Za našeho mládí neměli v hudebce tak obří klaviaturu.
Jinak velice efektní reklamnní tah, škoda, že jen torzo, ta kultovní parádní pasáž už tam chyběla.
V OC Metropol Zličín na 2. galerii měli podobné, spíše na hraní pro děti, ale zkoušeli si to i dospělí a byli náhle hraví také jako děti.

jendahun

Nejde mi to spustit,hlásí mi to virus – uložen do karantény.

mosoj

A opravit to nejde !