Bronzový

Umíte stříhat rovně?

Třeba vystřihnutí obrázku z časopisu - úplně jako podle pravítka, nebo se vám tam vždycky vyskytne nějaký ten zub nebo podivná vlnka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jak kdy. Když si dám záležet, tak je to v pohodě. Měla jsem sousedku vedoucí oděvní tvorby a kdysi jsem se před ní neprozřetelně zmínila, že mám se střiháním látek problém. Dostala jsem školení, na jaké se nezapomíná. I dnes jsem jí za to hodně vděčná.

Další odpovědi:

Zlatý

Kdyby jen nerovně, já zvládám i nečekané tvary! Pak v tom hledám různé postavičky a zvířátka a říkám si, že je alespoň vidět, že je to ruční práce. :-))
Ale můj muž je velký estét. Ten umí opravdu nejen stříhat, ale všechno řadit, rovnat a upravovat velmi precizně, snad ani robot by to neudělal přesněji. Obraz trochu nakřivo, špatně zastřižený papír - to ho vytočí, pozná každý milimetr, který je mimo. Má zkrátka dobré oko. :-)

Zlatý

Ano, umím stříhat i rovně

Stříbrný

Když střiháš pečlivě,dá se i rovně.Lepím papírové modely a většinu dílů vyřezávám řezáčkem,na kola je skvělý vykružovací řezáček.

Zlatý

Hlavně to chce dobré nůžky a pevnou ruku.
Pokud mi na tom záleží stříhám rovně a pokud jen třeba nějaký článek...šmiknu to jak to jde.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.