Avatar uživatele
dudu

Umíte si zdokonalit svoji slovní zásobu?

Dodnes jsem se domníval, že díky četbě a určité obratnosti v logice mám docela slušnou slovní zásobu a kombinační schopnosti. Po absolvování několika partií této hry jsem byl, ač nerad, nucen korigovat na sebe svůj názor . Vyzkoušejte svoje dovedenosti na níže uvedené adrese a pak se třeba i podělte o svoje dojmy a pocity:

http://www.ka­fe.cz/hry/hada­ni-slov/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? FOG, vagra, anonym, kapka, načelník, hanulka11, chudst, tom004, dědapetr, fablen, suaeda před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ano,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já na tuto stránku chodím už dlouho, občas se mně zadaří dojít až k poslednímu slovu, jindy zmatkuji a skončím. Honí čas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Super!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to je má oblíbená , čekala jsem něco nového

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Taky mi to nejde uhrát až do konce. Chybí rozsvítit vždy tak tři, čtyři žárovky. Nápovědy vyplácaný a čas neúprosný…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Myslela jsem, že dopadnu lépe :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Paráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Já bych byl v klidu. Nedávno jsem byl nucen,kostato­vat totéž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

myslel jsem si o sobě, že jo, ale kdejaké zdokonalování je prd, dokud člověk nezačne hrát scrabble ;{)> dneska už ho hraju 16 let a stále se mám co učit, takže si zásobu zdokonaluju už jen díky němu ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky jsem to nedal:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

mám tyto skládačky také ráda a většinou to slovo hned vidím…tady jsem po dvou pokusech do konce nedošla. A chybu jsem hledala na webu – že to určitě bude slovo, které neznám – slovo řasenka ale znám dost dobře 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek