dudu

Umíte si zdokonalit svoji slovní zásobu?

Dodnes jsem se domníval, že díky četbě a určité obratnosti v logice mám docela slušnou slovní zásobu a kombinační schopnosti. Po absolvování několika partií této hry jsem byl, ač nerad, nucen korigovat na sebe svůj názor . Vyzkoušejte svoje dovedenosti na níže uvedené adrese a pak se třeba i podělte o svoje dojmy a pocity:

http://www.ka­fe.cz/hry/hada­ni-slov/

Nejlepší odpověď
kropitko

ano,,

Další odpovědi
annas

Já na tuto stránku chodím už dlouho, občas se mně zadaří dojít až k poslednímu slovu, jindy zmatkuji a skončím. Honí čas.

anonym

Super!

hanulka11

tak to je má oblíbená , čekala jsem něco nového

kapka

Taky mi to nejde uhrát až do konce. Chybí rozsvítit vždy tak tři, čtyři žárovky. Nápovědy vyplácaný a čas neúprosný…

aloevera5

Myslela jsem, že dopadnu lépe :o)

dědapetr

Paráda.

tom004

Já bych byl v klidu. Nedávno jsem byl nucen,kostato­vat totéž.

quentos

myslel jsem si o sobě, že jo, ale kdejaké zdokonalování je prd, dokud člověk nezačne hrát scrabble ;{)> dneska už ho hraju 16 let a stále se mám co učit, takže si zásobu zdokonaluju už jen díky němu ;{)>

Rocker

Taky jsem to nedal:-)

fablen

mám tyto skládačky také ráda a většinou to slovo hned vidím…tady jsem po dvou pokusech do konce nedošla. A chybu jsem hledala na webu – že to určitě bude slovo, které neznám – slovo řasenka ale znám dost dobře 🙂.