Miroslavst

Umíte se přiznat nebo se stydíte a neřeknete nic?Je pláč zdraví prospěšný?

Kdy jste naposledy plakali?-důvod uvádět nemusíte, ale můžete.
Pomohl vám pláč? Vyléčil vás?
Je to zdraví prospěšné?

Nejlepší odpověď
iceT

Podle me je prospesny,jestli zdravi nevim,ale cloveku se tak nejak ulevi,jako by slzy odplavily tu vnitrni bolest.Otazkou je, zda placu vzteky nebo litosti nebo proto,ze je mi smutno.
Rozplakat me dokaze dojimavy film,napr.mili­onkrat jsem videla Vinnetoua umrit a milionkrat jsem brecela,ale jsou i jine tituly,ktere to dokazou stejne spolehlive.

Další odpovědi
ten který je

Já to spíš potlačuju v sobě.Naposledy jsem měl slzu v oku když mně umřela andulka,no a poslední současné dny stojí u mně za bačkoru.Pláč by mně nepomohl a alkoholem řešit problémy všechno ještě zkomplikuje a zhorší.

anonym

Bolestí jsem brečel. Tou tělesnou. Proto otázka; http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-bolest

Vyléčí lékař; http://www.or­dinace.cz/doma­ci-lekar/
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/220409-policejni-prezident-martinu-oznamil-rezignaci-dojala-ho-plaketa-od-klause.html

poa.li

Většinou brečím dojetím. Dost často..

BEAES

Určitě je zdraví prospěšný a mně několikrát pomohl…ale většinou nebulím, vždyť ráno moudřeší večera.

zhuzupets

Ahoj, umím se přiznat naprosto bez problémů, totéž očekávám i od ostatních. Jsem povahou dost tvrďák, ale co mě upřímně rozbrečí je nemohoucnost ostatních, zvlášť starých lidí a hlavně dětí..jo a holky,než dostanu své dny tak bulím i u hezké písničky. 🙂