Zlatý

Umíte dávat najevo své city?

Nebo se za to stydíte a snažíte se ovládat. Vyplatilo (vymstilo) se vám to někdy opravdu výjimečně? Umíte si pak s následky poradit? Jak?

Přeji krásné, mrazivé ráno všem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Se svými city se netajím , to by ti řekli moji blízcí.....nemám problém i na veřejnosti a můj vnuk to umí taky moc krásně i před lidmi ...když řekne- babičko já tě miluju ...no není nic krásnějšího.....

Další odpovědi:

Bronzový

Neumím a chtěl bych se naučit tuhle svou bariéru prolomit.. Ale řekl bych, že si mi to spíše "vyplatilo", i když o jiné věci jsem byl provděpodobně ochuzen.

Bronzový

Jsem trochu studený čumák,ale toto mne rozbrečelo.Dostal jsem to nějak před Vánoci a brečel jsem u toho.Nedalo se to ovládnout.
http://www.youtube.com/…

Bronzový

Řekla bych, že jsem na tom tak nějak napůl. Ve společnosti problém nemám - objímám se, vodím za ruku, ani líbání mi nevadí... Spíš mám problém ve vztahu říct, co cítím - bojím se, že něco zkazím... Je pro mě nejtěžší hlavně počátek vztahu, když se s protějškem ještě poznáváme. V tomhle jsem poměrně dost introvertní a bohužel jeden vztah už na tom zanikl - řekly jsme si, že bychom se měly ještě nějaký čas poznávat jako přátelé. Byla jsem i po měsíci chození prostě taková plachá... Tak nevím, třeba se ještě někdy dáme dohromady... :)

Zlatý

Nedělá mi to a nikdy ani nedělalo problém. Taky si myslím, že moje city i nálady jsou na mně na první pohled znát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.