zjentek

Umíte být na stáří dětmi? (;

Otázka pro pamětníky.

Otázka byla obnovena, aby nezapadla v zapomnění.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nic LEHČÍHO! Doposud jsem nepřekonal ani hranici zamrzlé puberty. :D :D :D
Jakmile chlap „zmoudří“ a začne „se pídit po životních pravdách“ apod. bejkárnách, je to SPOLEHLIVÝ UKAZATEL, že má více než jen jednou nohou našlápnuto na krchov! Takže DOKUD posloucháš od babuchen „KDY UŽ KONEČNĚ DOSTANEŠ ROZUM SAKRA?!?“, jsi bez ohledu na věk v pohodě! ;) :D :D

Další odpovědi
hapiky

Jak říká aliendrone: Nesmíš zfotrovatět.
Nedávno, když jsem Jednou, (skoro nechtíc) tzv. pustil jed, kamarád po chvilce zvážněl a zeptal se mě: Kolik ty máš vlastně roků?
To mě záhy uklidnilo, neboť mít na stáří dětinské nápady či postřehy, je hodně dobrý dar a samotné stáří potom není tak ještě staré.

Kajoch

Umím, akorát moje tělo tomu nechce někdy rozumět.

zjentek

@hapiky: „…a samotné stáří potom není tak ještě staré.“ D; D; D; (;

zjentek

@alien: ;D ;D ;D (;

jako bys mi mluvil z duše!!! (;