bolak

Umí tu někdo z vás kreslit postavičky v nějakým počítačovým programu (editoru asi)?

Zvládl by někdo malovat ilustrace pro kreslené vtipy? Bylo by to jentak pro zábavu, já bych psal dialogy, ty bys kreslil/a a pak bychom to někde vystavili na webu/facebooku, případně kdyby toho bylo víc, tak bychom to mohli i vydat, nebo alespoň pindat o tom, že to jednou skutečně vydáme.

A pokud tu nikdo takový není, znáte alespoň někoho kdo by toto uměl&chtěl, a dali byste mi na něj kontakt?

Odpovědi
huxa

Ano, umím docela obstojně kreslit postavičky v malování :)

bolak

huxa: ukaž nějakou tvou tvorbu?