Úkol do Občanské výchovy. Poraďte prosím!!!

Mám vybrat téma na diskuzi, ale já nevím co.
Kamarádka minulou hodinu diskutovata o prohibici.
Paní profesorka mluvila o bezdomovcích, ale to by bylo moc lehké.

O čem mám mluvit???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Poslechni si zprávy v TV nebo si přečti články na iDnes a najdeš hromadu témat - nebo mluv o něčem, co tíží Tvoji generaci. Ale jinak je to opravdu na Tobě, abys vybrala.
Doplňuji:
Protože se objevily názory, že Ti možná křivdím v otázce o šikaně, napadlo mne, že to je to pravé téma pro Tebe, výborná příležitost si otevřeně pohovořit - co je podle vás šikana a co je jen žert? - může být žertem něco, co se někoho osobně dotýká? jak se cítí osamělá oběť "žertu", když někoho šikanují, podílíte se na tom, tupě přihlížíte, zastanete se šikanovaného, odejdete a dáte najevo nesouhlas?...atd. atd. Pokud jsi byla šikanovaná, drž se v obecné rovině, ne tys mi udělal to, ty ono...

Další odpovědi:

Zlatý

Co třeba testování na zvířatech, zavedení trestu smrti, republika vs. království,?

Co třeba alkoholismus, jeho závislost a takový...a semka bys mohla zařasit přípa i s metylalkoholem :) Ale nevím, zda to není spíš roinná výchova :)

Emví

Stříbrný

neopič se s chlastem, vyber si něco originálního, jestli to mají být novinky, tak třeba novou schránku od seznamu a jestli nic nevymyslíte, sex je velmi otevřené téma k diskusi ;)

Zlatý

Listina základních práv a svobod, článek 11, odstavec 3).
Dost těžké téma, ale není od věci se s Listinou pořádně seznámit a to nejen v rovině práv, ale i povinností které nám ukládá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.