Vera Sevon

účet na facebooku

náhle a bez příčiny a varování mi byl deaktivován účet na fc. Neporušila jsem žádnou ze zásad používání fc. Nemohu se nikde dovolat, máte s tím prosím zkušenosti? Děkuji

Odpovědi
anonym

Jste si jistá že jste nic neporušila? Ono při registraci jste souhlasila s podmínkami které jste si jistě přečetla, a pokud ne je to jen vaše mínus. Taky stačí jen mohutně sdílet příspěvky (cirka 50 a více) a systém to bere jako spam robota a též blokace na 1 – 7 dní v závislosti provinění.