Pokročilý

Uceni z domu na zakladni skole?

chci se zeptat jestli je tu nejaka moznost psat testy z domova kdyz jsem na zakladni skole...mam slabou imunitu a proto jsem casto nemocna ..takze vzdycky kdyz prijdu do skolx prodvihnu plno testu..pokud by to neslo...setkali jse se s touhle situaci nekdy mate nejake napady?(omlouvam se za pripadne chybky psano na mobilu)
Doplňuji:
fenomen - jo tak to jste neviděl můj mobil :D bohužel na dotykových mobilech neumím vůbec psát takže někdy se v nějakém slově najde písmenko které tam ani nepatří :D a myslela jsem překlepy jako''skolx, prodvihnu'' nemyslím gramatické chyby :)

klob1 - No mojí učitelé by asi nebyli ochotní chodit až k nám domů :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Testy nelze "psát z domova".

I v případě domácí výuky
se na přezkoušení dochází do školy.

–––

Doporučila bych dohodnout se s vyučujícími
o zasílání učiva, úkolů apod. na e-mail
a průběžně se připravovat i v době nemoci.

Největší potíže většinou odezní během prvních pár dnů,
potom už se můžeš začít trochu učit – samozřejmě
po částech, nikoliv např. celé dopoledne …

Pokud by se s některými vyučujícími nedařilo dohodnout,
můžeš (radši ale rodiče) se obrátit na vedení školy.
Většina vyučujících ale uvítá zájem a bude spolupracovat.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ano. U mě to také bylo jeden čas. Učitelé docházeli k nám domů a vše se dělalo doma. Bylo to na dohodě rodičů, školy a lékaře. Myslím.
Normálně ke mně chodila učitelka a nosila úkoly a co se mám naučit z různých předmětů. Pak chodili vyučující učitelé mě zkoušet a psát písemné zkoušky. Někdy to i probíhalo s jedním učitelem více předmětů.
A nic rodiče neplatili. Jen to občerstvení, ale bylo to lepší, že se o nic ve škole nepřišlo, i když mě škola tak nebavila. Ale přijít o čas se mi také nechtělo.

Pokročilý

Obávám se že možnost psát testy doma neexistuje.

A to že píšeš z mobilu snad neznamená že budeš psát s chyby, když už se chceš vymluvit že neumíš psát tak vymysli něco smysluplnějšího.
Doplňuji:
Já jsem to taky myslel tak, ale zároveň si myslím že není nic zas tak těžkého si text před tím než ho vložím na internet (či tak něco) zkontrolovat a popřípadě opravit. A opravdu že máš špatný mobil není výmluva.

Zlatý

V odôvodnených prípadoch je možné robiť testy individuálne podľa dohody so skúšajúcim učiteľom (vedením školy)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2413
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.