Nezačal náhodou školní rok ?! Samé otázky z učiva. Ptám se, na co chodí děti do škol ?!

Nejlepší odpověď
led

Na prvú otázku – Ano, už začal školský rok.
Na druhú otázku – Je to možno prekvapujúce, ale oni sa tam naozaj učia.
Problém je v inom, učenie prebieha v relatívne rýchlom tempe s povinnosťou detí učenia sa aj doma. Ale, o čo jednoduchšie je opýtať sa na internete a potom to len odpísať a vydávať za svoje. Nám, starším, z predinternetovej doby, táto možnosť nebola udelená, tak sme sa museli naozaj aj učiť, prípadne pred vyučovaním odpísať od kamaráta.
Jednoduchšie je vyhovoriť sa na učiteľov, než priznať vlastnú lenivosť.

Další odpovědi
Drap

To víš, občas něco vypadne. Já už bych potřeboval taky asi zopakovat celou školní docházku.

mosoj

Opakování je matka moudrosti .

garibaldi

No, opakuje se a každý učitel chce vědět něco jiného a s tím předešlím se to neučili tak to nevědí

Andre5000

Já se divím tomu, že někdo se ptá na věci, které se dají „vygůglovat“.