Pokročilý

Učení do školy (Testy)

Dneska se musím naučit toho moc, dějepis a Fyzika sice to jsou jen 2 předměty, ale tich stránek Děják asi 2 stránky.. Vše o 1.svět.válce a fyzika opáčko z 8. ročníku, je to děs..:/ A chci se to jít učit tak ve 14:00 nebo v 15:00 nebude to trvat tak 5 hodin to učení?? Potřebuju dostat 1ku nebo aspoň max. dvojku!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

uč se z hodiny na hodinu a pak se ti toho nenahromadí tolik a jen si učivo zopakuješ

Další odpovědi:

Pokročilý

Tipoval bych to tak na 2 hodinky, jestli vůbec. Dějepis 2 stránky o 1. sv. válce. Pohoda, nehledě na to, že dějepis je okecávací. Fyzika opáčko je trochu horší, ale stejně, pár definic a vzorečky lehce odvoditelné.
Držim palce a přeju hodně štěstí

Já jsem se tyto 2 předměty nikdy nezvládla naučit, ale snažila jsem se :D Při učení jsem si dělala poznámky, takže z dějepisu jsem si vypisovala datumy a k tomu události, nebo jména /těch co vládnou/ a co udělali v té zemi, nebo jsem si to aspon podtrhávala. Ve fyzice a podobných předmětech jsem si malovala obrázky a dělala jsem si k nim popisky, třeba v matice :) třeba jsme se učily závěrný a propustný směr zapojení (u polovodičů) a tak nám učitelka nadiktovala co to je, a já jsem si to ještě namalovala :) jo a proč to necháváš až na poslední chvíli??

No tak dějepis - něco snad víš, praktické zkušenosti, určitě se o tom neučíte poprvé, viděla jsi nějaký dokument v TV
A fyzika? Když je to opáčko, tak si snad něco pamatuješ z loňska ne? A i kdyby ne, oživí se ti to. Zvládneš to.

Emví

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.