redy

U otázky Pája94 – Dal nominaci ale není ani stříbrný – Tak kde je chyba?

Paja 94, nepíšu to proto že by mi to nějakým způsobem vadilo – to ani náhodou. Ale mi to nejde a taky bych věděla komu dát nominaci.
Jak to teda je? děkuju
Doplňuji:
Než sem to dala sem, tak sem si to vyzkoušela u moji otázky, a nejde mi to.
Tak asi mám něco blbě já.Jenže co.
děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Tazatel – autor otázky, může z odpovědí na tuto otázku nominovat libovolnou bez ohledu na počet bodů ´na kontě´…
Ale právě jen u té své…
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Mohl nominovat odpověď na jeho otázku, nemůže však nominovat odpověď někoho na cizí otázku.
Pokud nominuje odpověď u své otázky, znamená to, že mu byla dostatečně vysvětlena a že netřeba dalších odpovědí, protože bude uzamčena.

iceT

Myslíš tu o tom deníčku?
No nevím přesně jak to funguje,ale myslím si,že na uzamknutí(nominaci vlastní otázky se drahost zde získaného kovu nevztahuje) a pokud by chtěl dát nominaci jiné odpovědi u jiné otázky,tak by to asi nešlo.Zkus položit otázku a a pak nominuj,uvidíš co to udělá.

anonym

Nominovat může snad každý, pokud uzná odpověď jako dobrou. Mazat jen Au a Ag

zzzlatokopka

Nominovat odpověďi u svých otázek může každý, nominovat odpovědi u otázek ostatních jsem mohla až jsem byla stříbrná.
Doplňuji:
Pokud si to prubla u tvoji otázky, ktará už je stará a uzavřená, tak to nejde, to jde zase jen stříbrným a zlatým.

redy

Tak mi to nejde, projela sem si pár otázek – a nic.Takže nominace nebudou ☹

gecco

A nejsou ty otázky, u nichž jsi zkoušela nominovat už ´uzavřeny´? – u těch už to nejde…
😉
Zkus nominovat některou odpověď u této – a pak se do Diskuse ozvi.
😉

redy

no hurááá asi až na potřetí – tak snad to už bude v pořádku.
Díky všem 🙂

gecco

😉
Dík – nemusela´s zrovna tu moji, jsou tu někteří jedinci, jimž jsi právě přispěla k infarktu…
😉
Každopádně – už ti to jde.
😉

redy

😉