Complex

U jakých/kterých zaměstnání se nemusí směnovat?

Odpovědi
Mp2

Kancelářskě práce, administrativa..
Účetní, pojišťováci..
Prodavači napřiklad v pekarne, lahudkach.
Prostě si jedou podle provozní doby.

No a co se výroby týče, tam jen u menšich firem.. 6–14:30 nebo 7–15:30 a padla..

No a ve směnných provozech mají jednu směnu vedoucí. Pokud je jich více, pak smenuji i oni. Vždy pod sebou maji stejne zamestnance a nemíchaji se s druhou smenou

Drap

Noční hlídač.

ivzez

Podle mne nemá smysl vyjmenovávat všechny jednosměnné
provozy. Zvláště, když mohou být některé profese u jednoho
zaměstnavatele jednosměnné, u jiného může jít o směnný provoz.

Rokio

Bývají to většinou duševní profese (zaměstnání, kde se pracuje hlavou) a prodavači.