Tuhé spermie

Jedna moje kamarádka má přítele, který má bohužel divné sperma - tvrdí. Není prý tekuté, jako u ostatních, ale je vcelku... takové "želé". Bojí se, aby se mu nic nestalo a on to ignoruje a stydí se s tím někam zajít. Je mu 17. Je to normální? Nechybí mu třeba nějaký vitamín,.....?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

http://www.google.com/… tady na googlu se toho dočteš víc. Nevím přesně, čím to je. Ale měl by se zeptat urologa, hlavně se nesmí bát, to je nejhorší. Nic se neřekne a potom je z toho problém jak vyšitý :)

Další odpovědi:

Zlatý

Může to být i špatnou funkci prostaty.
Tady není co řešit - zajdi k lékaři.

Dobrý den, mám problém s rosolovitým spermatem. Již delší /cca 3roky/ dobu sleduji, že mám ve spermatu rosolovité kousky. Z počátku to byl jen sem tam nějaky kousek ale poslední dobou je toho čím dál tím více a řekl bych i čím dál tím více tužší kousky. Po nějaké době sperma na vzduchu jako by zkapalní ale kousky zůstavají stejné. Pomůžete mi objasnit tuto věc? Má partnerka si toho také všimla. děkuji.

Ty rosolovité cucky v čerstvém spermatu vůbec nevadí a nemusíte tomu věnovat pozornost. K ujištění o normálním počtu pohyblivých spermií je zapotřebí mikroskopické vyšetření po zkapalnění, k němuž dochází nejpozději v průběhu několika minut, maximálně desítek minut.
MUDr. Radim Uzel

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.