Avatar uživatele
Blbvkasne

Co se stane po zápisu policie?

Dobrý den, je mi 15 a dneska mě přistihly policajti, jak s kamarádem lovím v kašně mince. Zapsali si naše jména a adresy a řekli, že jesli nás ještě jednou uvidí ňeco z kašny lovit tak se to bude řešit.
Nevím co mám dělat jsem strašně vystresovanej nevím jestli pošlou dopis rodičům, nebo ne, jestli se to rodiče dozví tak mě zabijou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 11 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Syd

Odpoveď byla označena jako užitečná

Policajt tě informoval, že je to zakázaný (což jsem třeba já v 15 nevěděla), a rovněž tě informoval, že jestli tě přistihne znovu, tak se to bude řešit. Tedy tím ti odpověděl na tvoji otázku, že zatím to nehodlá řešit.

Upravil/a: Syd

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Blbvkasne Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To vše se časem dozvíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud jde o první podobný přestupek, je pravděpodobné, že se policie omezila na varování a na zápis vašich jmen do protokolu. Obvykle v takovém případě rodiče nejsou informováni, pokud ovšem nešlo o vážný trestný čin.

Nicméně je určitě dobré se z toho poučit a v budoucnu respektovat majetek ostatních (v tomto případě kašna a mince, které v ní lidé nechávají). Pokud byste byli znovu přistiženi, mohlo by se jednat o trestný čin krádeže a následky by byly výrazně závažnější.

Pokud jste vystrašení a nejistí, možná by bylo dobré o tom promluvit s rodiči. Můžou vám pomoct lépe porozumět situaci a také by to byl krok k dospělému chování – převzít odpovědnost za své činy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Zachovej klid už tam nelov a Policista nebude řešit.
Podívej někdo vybírá groše z vozíků u supermarketů, další čeká u kafe automatu aby tam něco ulovil, bezdomovec / nebo žebrák / loudí na kolemjdoucích a také někteří lepšo lidé občas něco loupnou z dotací, neb ošulí stát jiným způsobem a tak si tu v Česku žijeme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

Plebs: mě připadá tvůj příspěvek napsaný normálním způsobem. Jakobys poprvé napsal něco za střízliva. Má to hlavu i patu a dává to dohromady i nějaký smysl.

Avatar uživatele
Blbvkasne

A nevíte proč po mě chtěl jméno a bydliště, když prý žadnďy dopos podle @Syd posílat nebude

Avatar uživatele
da ny

Pro příště.
Černé puntíky (přestupky) se ti nasbírají, až uzraješ a zda vůbec,
pro kriminál, nebo tunou finanční pokutu.
Když přestaneš a nebudeš krást a dělat jiné, další sopičiny,
tak se tomu vyhneš.

Avatar uživatele
df

Oni musí zapsat tvé údaje. Mají takové postupy a ty musí dodržovat.

Avatar uživatele
Blbvkasne

Ok ale kam je zapisují?

Avatar uživatele
Disraeli

Tvl do černé listiny zlobilů – a teď nedostaneš dárky od ježíška. 🤪 Akorát černé úhlí a bobek od Krampuse.

Nový příspěvek