Avatar uživatele
band of brot

Trpí nezaměstnaní hlady nebo podvýživou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3014 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lexx

je to k nevíře jakože máme XXI století ale oboji je možné ba přímo běžné

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Šidlo

mnohí áno.....hladujú niektorí, podvýživení sú mnohí

väčšina chudobných a aj viacero bohatých je podvýživených, lebo jedia umelé šmakulády (chudobní) alebo skúšajú nezmyselné diéty (bohatí), ktoré vôbec nie sú zdravé, je to len blbá móda/maskovaná ortorexia

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dane

To si piš. Bez rodiny nemáš šanci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hlady ano, podvýživou zatím ne.
Byl jsem několikrát nezaměstnaný (nyní 2 roky) a mohu říci, že jsem měl hlad.Tedy ne že bych nejedl, ale když jsem dříve snědl 15 dkg salámu a tři chleby k večeři, tak nyní mně musel stačit 1 krajíc a těch 15 dkg salámu bylo na tři až čtyři dny.
Občas jsem se i lépe najedl, chodím po vesnici zabíjet zvířata, takže někde jsem dostal oběd, někde svačinu, nebo pokud jsem zabíjel více zvířat najednou (králíky, kachny či slepice), tak jsem jedno zvíře dostal za zabíjení.
Takže aby se stalo, že bych kolik dní nejedl a měl více dní hlad, tak to zatím ještě ne. Ale NEMOHL JSEM TOHO SNÍST TOLIK, abych šel spát s plným žaludkem (i když se to nemá, ale jedině najedený člověk je spokojený).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, pokud je někdo finančně nepodporuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mimozemšťan

V ČSSR/ČSFR/ČR asi jó. V kapitalistický cizině si nezaměstnaný nemůže dovolit jet na dovolenou do teplých krajů 4× ročně, tak jede do Thajska a zůstane tam půl roku, páč za tu podporu může a ještě si tam našetří na nový auto.
To se říkalo už před 30 lety a platí to furt.
Jednou Česko – vždycky Česko, btw. českej bordel!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Hladem nevím, ale podvýživou,
kterou trpí i řada důchodců, ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek