band of brot

Trpí nezaměstnaní hlady nebo podvýživou?

Nejlepší odpověď
lexx

je to k nevíře jakože máme XXI století ale oboji je možné ba přímo běžné

Další odpovědi
Šidlo

mnohí áno.....hladujú niektorí, podvýživení sú mnohí

väčšina chudobných a aj viacero bohatých je podvýživených, lebo jedia umelé šmakulády (chudobní) alebo skúšajú nezmyselné diéty (bohatí), ktoré vôbec nie sú zdravé, je to len blbá móda/maskovaná ortorexia

Dane

To si piš. Bez rodiny nemáš šanci.

anonym

Hlady ano, podvýživou zatím ne.
Byl jsem několikrát nezaměstnaný (nyní 2 roky) a mohu říci, že jsem měl hlad.Tedy ne že bych nejedl, ale když jsem dříve snědl 15 dkg salámu a tři chleby k večeři, tak nyní mně musel stačit 1 krajíc a těch 15 dkg salámu bylo na tři až čtyři dny.
Občas jsem se i lépe najedl, chodím po vesnici zabíjet zvířata, takže někde jsem dostal oběd, někde svačinu, nebo pokud jsem zabíjel více zvířat najednou (králíky, kachny či slepice), tak jsem jedno zvíře dostal za zabíjení.
Takže aby se stalo, že bych kolik dní nejedl a měl více dní hlad, tak to zatím ještě ne. Ale NEMOHL JSEM TOHO SNÍST TOLIK, abych šel spát s plným žaludkem (i když se to nemá, ale jedině najedený člověk je spokojený).

Rokio

Ano, pokud je někdo finančně nepodporuje.

Mimozemšťan

V ČSSR/ČSFR/ČR asi jó. V kapitalistický cizině si nezaměstnaný nemůže dovolit jet na dovolenou do teplých krajů 4× ročně, tak jede do Thajska a zůstane tam půl roku, páč za tu podporu může a ještě si tam našetří na nový auto.
To se říkalo už před 30 lety a platí to furt.
Jednou Česko – vždycky Česko, btw. českej bordel!

ivzez

Hladem nevím, ale podvýživou,
kterou trpí i řada důchodců, ano.