Hakunamatata

Troufli byste si v hromadné dopravě číst si knížku s názvem „Hyperaktivní močový měchýř a způsoby jeho léčení“?

Nejlepší odpověď
marci1

A proč ne ? Úplně klidně. A klidně bych si tam četla „Pohlavní choroby“. 🙂

Další odpovědi
www

Co z jakéhokoliv důvodu čtu já, je jen moje věc a ostatní mne ani trochu nezajímají. Tedy odpovídám ano.

quentos

Klidně. Co je komu do toho?
V bestselleru o scrabblu, který překládám, jeho autor Stefan Fatsis popisoval, jak v MHD študuje scrabblovej slovník. Lidi divně koukaj, ale proč by měl právě z toho důvodu ustávat? Ať si divně koukaj…

zjentek

troufl bych si dělat cokoliv, co není ilegální a jedině touhle praxí poznáš, jaké až množství legálních věcí nemají občané rádi. Proto také existují různý kodexy ,)

briketka10

já bych si klidně četla i Kámasútru a
bylo by mi fuk, jestli mi někdo kouká
přes rameno ať se přiučej třebas žejo :)