marci1

Toto je idol mladých dívek? Justin Bieber? 🙂

Obrázek: https://www.su­per.cz/468473-tohle-mat-byt-idol-divek-justin-bieber-mel-v-londyne-do-hezounka-daleko.html

Nejlepší odpověď
Kepler

No co, už je kapánek unavený životem. Nebo hulením 🙂 Já už su starý cyp, ale čepicu mám lepší!

Další odpovědi
Lgee

Tak už aspoň vím jak vypadá bez make-upu !

xxx3

udělat nějaký „ksicht“ může naprosto každý. Vzhledem k tomu, že jsou mu paparazzi neustále v patách, asi není problém pořídit podobnou fotku.

ivzez

Pořád lepší než ten nagelovaný (nebo napomádovaný) frajírek…