atom

TotalMedia 3.5

tento program na sledování tv pomocí externího DVB-T tuneru,
Problém je v tom že nakmile program zapnu a následně spustím vyhledávání tv stanic, tak se program sekne.
prosím o radu děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa88

Operační systém? Dvb-t tuner?

Tohle je žádost stylu „něco mne tuhle bolelo, poraďte co s tím“

Každopádně, pokud se podíváš do systémových nástrojů / sledování událostí / chyby tak tam si Widle už od XPček ukládají reporty co, s jakým programem a často i proč se stalo… Mrkni tam – pomůže to s řešením :)