atom

TotalMedia 3.5

dobrý den, zakoupil jsem si externí DVB-T tuner evolve mars, a potřebný program na přehrávaní (TotalMedia 3.5) nainstaloval na OS windows 8.
Program se spustí v pořádku ale jakmile začnu v nastavení vyhledávat TV stanice program zmrzne a to doslova. Windows 8 ani nevyhodnotí chybu, a počítač musím odpojit.

poznámky: Mám zbrusu nový,herní a výkonný počítač HP.
TotalMedia 3.5 tuner :http://www.al­za.cz/evolve-mars-d198735.htm

Odpovědi
anonym

Promiňte ale Windows 8 a herní počítač? Myslím že těch 30% her co tam jde a to ještě se dodělávali aktualizace nenazývá Windows 8 herním systémem.

Ale zpět k problému. Zamrzává to z jednoho důvodu Windows 8 je postaven na optimalizovaném jádře Windows 7, tudíž je osekán a jádro poupraveno a z toho vyplývá že polovina her a programů nebude fungovat. A před koupí výrobku jste ji zajisté přečetl kompatibilitu daného výrobku s operačním systémem. Pokud ne milerád připomenu: OS: Windows XP(SP2)/Vista/Win­dows 7. Tudíž jak vidíte tak Windows 8 tam není a program jistě fungovat nebude.