Pokročilý

Total commander ano či ne?

Jaký je váš názor na tento program?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mocný nástroj,ale měl by uživatel o něm dost vědět,mohl někdy(při neznalosti) více uškodit než posloužit,jinak vřele doporučuji

Další odpovědi:

Zlatý

Je to velmi mocný nástroj a pri jeho ovladani neztracite zbytecne cas.

Celé je to o tom, ze pruzkumnik je navrzen predevsim pro jednoduchost, a tak toho moc neumí a práce s ním je pomalá.

Narozdil od total commanderu ve kterem je prace se soubory skutecne blesková, zvlast pokud privyknete klavesovym zkratkam. Nektere funkce ktere ma total commander ani pruzkumnik neumi (porovnavani obsahu adresaru a souboru, prochazeni komprimovanych archivu, vzdalene soubory a slozky pres protokol FTP, hromadne prejmenovavani souboru, daleko mocnejsi vyhledavani podle mnoha ruznych atributu)

Podle mne tedy pro kohokoliv, kdo se už v pracovnim rozhranni pocitace orientuje trochu lépe a hlavně rychleji, takze ani pri praci se soubory uz nechce ztracet svuj cas, je total commander naprostá nutnost.

Bronzový

Koho znám a používá ho,nemůže si ho vynachválit.Já jsem mu na chuť ale nepřišel.

Pokročilý

Rozhodne nic nezkazite, kdyz ho zkusite. Pouzivat klasickeho pruzkumnika, jaky je ve Windows, to je primo silene. Ale chce to nejakou dobu ho pouzivat, nez si udelate nazor, aby mu clovek "prisel na chut". Precijen kdyz nejaky program umi hodne veci, prehlednost casto klesa. A pokud maji byt vsechny funkce rychle pristupne, klesa casto prehlednost i intuitivnost...

použival jsem ho léta, byl jsem spokojený, teď jsem zkusil FreeComander a jsem nadšený. Zkuste jej, podle mě je o 50% leší než Tc.
Podle mě rozhodně používat tyto nebo podobné správce, průzkumník windows je šílenost

Diskuze k otázce

Pokročilý

Radius

Používal jsem Total C. dost dlouho (byl jsem zvyklý kdysi na ty Norton, pak M602/FM602) ale u total mi vadilo to otravování s registrací atd. Teď používám FreeCommander a maximální spokojenost, neotravuje a je v češtině, nastavil jsem si, že ho spouštím Ctrl+Alt+F ...to jde i večer, nemusím vidět na klávesnici, klávesa F má na sobě znamínko.
Jsem spokojen, zvykl jsem si na to.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.