popelka

topení plynem

dostala jsem starý byt a je v něm plynové topení se štel.ventil.pro někoho normální věc pro mě problém na kolik je mám mít abych moc neprotopila a bylo tam přitom teplo??-mám to na 3a teplo nic moc zdá se mi že to moc netopi.kamarádka bydlí v novem bytě a při stejném stupni má topeni uplně rozpálené.u mě odzvdušněno..

Nejlepší odpověď
ReHu

Já také topím plynem, loni jsem měnila kotel. Tak vím, že záleží na kotli, kde je byt umístěn, jestli jsou vytápěné vedlejší byty, nebo jestli tam je studená chodba, jestli je pod střechou nebo nad stud.sklepen, jestli je dům zateplený, jestli jsou tam nová nebo stará nezdvojená oknaatd. A řídit se podle štel. ventilu, ..není ventil, jako ventil. Já mám stupně 1–5, topím na 2,5 a doma cca 20st. Nemám ještě po rekonstrukci dveře, a dům není zateplený a okna nová jen některá, tak to je znát.