Titanik byl celý z oceli nebo část trupu byla i ze dřeva ?

Ve filmu byla zmíňka o lodních tesařích.

Nejlepší odpověď
Drap

Plášť byl celý ocelový

Další odpovědi
led

Trup bol z kovu. Ale z dreva bolo predsa príslušenstvo kajút, paluba a podobne. Lodný tesár mal dosť práce. Bol to vlastne údržbár.

terry

Tady možná zjistíš vše,co tě zajímá. Nebo hledej.

http://www.ti­tanicworld.cz/in­dex.html

samicek333

Jáí myslím, že ano , jinak by byla ta loď mo težká

elektrikář

Trup byl kovový, ale mobiliář byl ze dřeva. Viděl jsem film v mněstečku kde byla loděnice mněl jejich inžinýr postavený dům Tam bylo použito stejné vybavení a v okolních domech jsou použité dveře které stavitel lodi odmítl pro kvalitu použít.