jakho

tetované snubní prsteny

jaký je váš názor na tetované snubní prsteny?

Nejlepší odpověď
anonym

Hlavně žádná jména!

Další odpovědi
Drap

Každé tetování je na vždy. Osobně nejsem příznivcem takovýchto řešení

Sůwa

Docela by mne zajímalo, jak se to řeší v případě rozvodu, protože i odfrézovaná kérka je vidět. Jedině snad pak zakrýt širším skutečným prstýnkem 🙂.

davidjansky

Takový prstýnek je dost nepraktický. Ne že bych vám to přála, ale co když vám manželství nevydrží a budete se chtít rozvést? Klasické snubní prsteny sundáte a je to, ale tetovaný prsten půjde dolů dost těžko. My jsme si koupili snubní prsteny z https://www.sper­kyleclay.cz/63-snubni-prsteny , které jsou mnohem hezčí, než nějaké tetování.

Ondra3

Cože??..tetovaný prsteny?..jako že si vytetujete prsteny na tělo jo? to jsem ještě neslyšel a ani neviděl. Hlavně si tam nezapomeňte napsat jméno vyvolené jak to nějací chlapy pak nedomyslí a když se rozejdou muséí si je nechat překreslit:-D. Každopádně jsem rači na klasiku, když se rozvedeme tak jen prsten sundám a můžu ho třeba prodat… nemusím řešit nějaký překreslování nebo mazání, prej je to bolestivější než samotná kérka, na prstu taky dost blbý místo todle se musí i blbě tetovat. Hele rači se na to vylašli a zajdi k Rýdlovi do zlatnictví jako já, to spíš potěší i tvoji polovičku,než aby si musela nechat tetovat prsten na prst..nemůže to ani vypadat hezky.