Těšíte se na víkend??

Ač to tak možná na řadě míst nevypadá, o víkendu si v České republice užijeme krásné počasí s teplotami, které budou po oba dva dny atakovat letních 25 stupňů Celsia.

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/202251-vikend-konecne-bude-slunecny-a-teply.html
Doplňuji:
Tak já tomu věřím,obloha je čistá,svítí sluníčko,to je taková krása.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ježiš! Jsem šťastná jako blecha!! Snad to tedy vyjde a bude krááásně. Jsem teplomilný člověk a zima mě žere. Ať už konečně bude teplo.. Doufám v to a moc bych si přála, aby jsme nebyli letos bez léta… 😁

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud neuvidím, neuvěřím. Přesto doufám a těším.

Zdroj: Doufám, že jsem neperlil a odpověď pomohla.

panenka

Taky jsem to četla a jsem konečně ráda ,že budeme mít teplo. O výkendu se chystám se svýmí dětmy do ZOO do Brna a ke své Mamce kde si budu sadit do květináčů další kvítka.
Doplňuji:
dětmi

Anmara

bude to fajn se trochu ohřát a konečně dodělat tu spoustu věcí, co se kvůli dešti musí odkládat. jen mně trošku kazí radost, že všecka ta voda, co se o teplém víkendu odpaří zase bude muset spadnout dolů

annas

Nemohu říct, zda se těším na víkend, ale spíš na to, aby klesl stav v řece Moravě, zmizela voda ze sklepů, objevilo se sluníčko a všechno kolem aspoň zčásti vysušilo. Splní se mé přání a pomůže i všem těm, které postihly záplavy?

quentos

já se budu o víkendu potit v HK na turnaji, takže se mi nějaké krásné počasí vůbec, ale vůbec nehodí ;{)>

ten který je

Už by bylo na čase,ale netěším se protože když se na něco těším tak to nevyjde.

rynek878

Těším se a moc. Konečně si budeme moci s vnučkou na zahrádce zagrilovat.

oskar

Já budu mít víkend pracovní půjdu pomáhat kamarádovi na stavbu rod.domku.

anonym

strašně 🙂 … po dlouhé době zas vyrazíme na Mount Praděd

Lucimia

Ja se také moc těším na víkend, za prvé se konečně pořádně vyspím a pak konečně budu mít čas na učení. Takže u mně žádná zábava, ale aspoň, že bude snad hezky, to má člověk hned více elánu do všeho.

eva

Těším se,protože doufám že se v předpovědi počasí nepletou 🙂,protože budu mít zítra pro malou nový kočárek a protože v sobotu jedeme na oslavu.Jenom mi bude chybět přítel,protože zůstává o víkendu v práci ☹.

člověk

každý týden se někdo najde,že se na to ptá............
ale hlavně kropítko,už nekrop........
a kašlete na Medarda............

lorja

Dneska to u nás vypadá nadějně.V Rožnově svítí sluníčko a na koupališti je pro školáky připravené soutěžní odpoledne a večer diskotéka.Víkend má být slunečný a tak se těšíme.Mužská část na kolo a já na kolečkové brusle.

ten který je

Ale jo,vypadá to slibně.Asi vezmu kolo a pojedu někam na výlet.

kropitko

Já už vyrazím asi dneska,půjdeme s malou na procházku,konečně…

eva

jj,dnes to vypadá slibně už od rána.Už včera jsme s malou byly skoro celý den venku,konečně 🙂 .

kropitko

Teď se tam udělalo pár mráčků,tak snad pršet nebude,já chci na výlet.