chucky

Těšíte se na vánoční svátky?

Mají to být svátky klidu a pohody, ale většinou se už těším na leden, až to bude za mnou.

Odpovědi
Miroslavst

Po pravdě? Ne, netěším. Jako malé dítě ano, ale dnes je to pro mě den jako každý jiný.

hanulka11

Jsem na tom jako ty.Už aby bylo po......
Nějak mě to letos nebere.

janek66

Já se těším až bude po svátcích.Ze svátků klidu a pohody se snad staly svátky honby co nejvíc nakoupit.

led

Dúfam, že máte na mysli starý pohanský zvyk Osláv Života, Lásky a Mieru a nie Sviatky obžerstva, opijášstva, nákupov a obdarovávania zbytočnosťami, nejazdenia hromadnej dopravy, návštev zdravotnej pohotovosti a výjazdov hasičov.

Viac sa teším na obdobie medzi sviatkami.

Potom príde vítanie Nového roku formou malých a veľkých prestrelok a požiarov.

Neonka

Já se těším moc, byla jsem hodná, určitě i já budu mít pod stromečkem pár dárků. Děti budou mít prázdniny, užijeme se celé dny…
Dopoledne se zkouluju s dětma a večer s dospělýma. 🙂