dust8

Těšíme se zase na Vánoce?

Obrázek z fotky

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, protože...

Ano, protože miluji vánoční období. Výzdoba, cukroví, svíčky, procházky včetně termosky se svařákem, koledy, rodinná pohoda u pohádek, vzpomínání na různé vtipné situace, zachumlání se do deky ve společnosti dobré knihy a čaje… těším se! Z celé zimy mám však ráda jen vánoční období. Po Vánocích by mohlo hned začít jaro. Ještě lépe léto, ale to už bych si moc vymýšlela 🙂

Další odpovědi
Rokio

Ne, protože...

Dej pokoj s Vánoci. Ty jsou ještě za dlouho. Ještě nebylo ani vinobraní.

Moc se na Vánoce netěším, protože nemá rád zimu, nerad balím dárky a nebaví mě zdobení stromečku.

Jinak samozřejmě rád dávám dary.

Nick42364

Ano, protože...

Samozřejmě že ano.
https://youtu­be.com/watch?v=Fyl­dmwR2-WU

Savier

Ne, protože...

Dej pokoj…

Rocker

Ano, protože...