Existuje něco,na co se těšíte?

DNES. Stačí volovinka.
Člověk se má na něco těšit.
Prý.

Nejlepší odpověď
kropitko

No přece na Vánoce!!!!

Další odpovědi
anonym

na každé nové ráno a nato až se přestanou mazat otázky

annas

Mám jedno velké přání, které by mě potěšilo, ale je zřejmě neuskutečnitelné… Takže stačí dopis – znamená to, že si na mě na někdo vzpomněl …

led

Na tejto stránke na každú zaujímavú otázku, odpoveď a diskusiu.

panenka

Těším se vždy na své děti na své rodiče každý den se na něco těším.

quentos

jo, až vypadnu od PC a ponořím se zase do knihy o Natasche Kampusch.

Někde jsem zase slyšel, že se má žít přítomností … „přítomnost je dar“

ReHu

Vždycky mám na co se těšit. A je toho víc.
Zítra jedu do Hradce Král. na další rukodělný kurzík, těším se na nový mobil, který plánuju už pár měsíců, na procházku s holkama (psíma), až přijde kocour, nacpe se a skočí mi na klín,…

dagry

Nevím přesně, jestli je to těšení, ale asi spíš přání.
Až se mým mladým začne konečně dařit a já pak budu mít konečně klidnou hlavu.

Fred

No jasne, na spoustu plnicich se prani 🙂.

Michal

Ano těším a to každý den.