Stříbrný

Tentokrát pro pány ...

Aby to pánům nebylo líto (krom Toma =D), tak se můžou zapojit do téhle anketky.

Tak pánové - jste šikovní a zvelebujete domek či byt, aby se tam partnerce líbilo =P? Děláte drobné úpravy, které se týkají třeba malování, pokládání podlahy, montování nové vodovodní baterie apod.? Opravíte hned např. skříňku, když Vás o to partnerka požádá? Baví Vás to? Už jste si při tom někdy ublížili? Nebo se Vám stala nějaká vtipná "scéna"?
Jen to tady rozveďte, ať mám, co číst =)
Doplňuji:
Děkuji za účast v anktetě, pánové =)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jsem na tom obdobně jako Barbakán.Zvládám téměř všechny řemeslnické práce. Bohužel čekací doby jsou příliš dlouhé.Některé věci stále ještě čekají už léta.

Další odpovědi:

Zlatý

Jsem považován za Ferdu Mravence,ale dokopat mě do (třeba) malování,zhotovit polici je cesta zdlouhavá.Samozřejme, když je to akutní,jako je kapající vod.baterie,vyhozené pojistky,docházející pivo v lednici,jednám okamžitě střelhbitě!

Zlatý

Nemám problém,"cokoliv" opravit,vyrobit.Mimo jiné,mám rád dřevo,proto rád renovuji,opravuji,vyrábím.A,v bytě,mám jedinou "úchylku".Při jakémkoliv zvelebování,musí být nepřítomna.Jinak nepracuji.Ale,to už dávno pochopila,takže "houfně",opouští byt.
Doplňuji:
Samozřejmě,ta nepřítomná osoba,je manželka

Mám pevně vybudované partnerské návyky, které mi velí partnerce vyhovět dle možností.
Ostatně ojedinělá zkušenost s diletentským ženským zásahem, mne přiměla předejít ještě větším škodám a sousedské ostudě.
Kromě toho jsem, jako většina za totáče musel být všestranný kutil, protože tehdy se ještě řemeslníci nepodbízeli a na náročné úkony se museli ukecat na černo a jako melouch.

Stříbrný

Tuhle jsem četl zajímavý inzerát: HODINOVÝ MANŽEL. Vymaluji byt, vyměním zámek u dveří, sestavím a smontuji nábytek, připojím automatickou pračku, instaluji SAT anténu, opravím auto, elektřinu, vodu i plyn v domácnosti...dobrý, ne ?
Doplňuji:
...zajdu nakoupit, pohlídám děcko, umyju okna i auto, postříhám trávník...zvažuji sám tuhle živnost, pracovitý, zručný jsem, práce se nebojím a máme krizi, že. Platit můžete v CASH, bankovním převodem nebo i v naturáliích (oběd, sváča, káva, pivo...)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.