jakou organizaci zvolit?

Dobrý den, chci se zeptat, pokud byste měli téma bakalářské práce – Komunikace v krizových situacích, jakou organizaci byste oslovili pro zpracování praktické části? Hasiče,..? Budu ráda za vaše tipy, děkuji

Nejlepší odpověď
suaeda

Doplním správnou odpověď „česílka“. Samozřejmě jako hlavní složka na vyrozumění při krizových situacích je zákonem daný OPIS IZS u HZS krajů.
Dále doplňuji, že každý kraj a obec s rozšířenou působností má zpracován krizový plán, ve kterém je součást – „Způsob komunikace a předávání informací v rámci krizového řízení“. Zkráceně se to nazývá komunikační standarty. To bude asi to, co hlavně potřebujete. Kompletní plány jsou uloženy na krajských úřadech, obcích a u hasičů. Takže doporučuji zajít a slušně poprosit nejbližší úřad o pomoc. Pokud vím tak většinou vyhovují, ale celý plán Vám nedají.