arygnoc

Taky Vás štvou registrace na stránkách?

Nemyslím tím na stránkach, kde probíhají třeba nějaké debaty.

Ale když si otevřu třeba http://do-ucha.cz/faq.php?sid=d4e­908e23b5b9eac5097a­aa9ad5a099f#f­0r1 a hned na mě vybafne „zaregistrujte se“, tak jsem zle naladěn – co když z těch stránek nic nebudu chtít (chci se jenom podívat, co když přece jenom něco budu chtít a AŽ POTOM se zaregistruji).

Taky Vás registrace odrazují?
Nezdá se Vám, že je to jenom zbíráni e.mailových adres, které pak někde prodají?

Nejlepší odpověď
johana 56

Raději už nějaké jenom kouknutí vzdávám, i když by mě něco opravdu zaujalo.

Další odpovědi
jaroš

Mám stejný názor.Párkrát jsem se zaregistroval a teď mám plnou poštu reklamy.Sice nevým sestli to souvisí,ale myslím si že to neco do sebe má.

dědapetr

Sohlasím s váma,když se zaregistruji tak po příchodu e-mailu ho hodím jako spam.

Honzucha

Mě už to štve taky. Na každé stránce se registrovat jak debil. Na registrace používám email, který mám jen na registrace a jiné kokotiny a normálně ho nepoužívám ☹

y

ma odpoved zaregistovat udelat co chci a likvidace uctu