Bronzový

Taky nacházíté tolik spamů a nevyžádaných emailů ve vaší schránce před Vánocemi ? :)

Né, opravdu nepotřebuji vědět o nějaké nahé celebritě, nepotřebuji kilogram viagry, neskočím ani na pilulky na zázračné hubnutí a už vůbec mě nezajímá bulvár !!! Fakt toho chodí dost před Vánocemi, jsem to počítal a kolem dvaceti emailů s tímto obsahem jenom za 1 den :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mně nechodí žádné

Další odpovědi:

Zlatý

Mám nastavený nějaký filtr nebo co, takže mi nechodí nejen spamy, ale ani maily z některých adres, které blokuji.
Doplňuji:
Mosoj: Mám tam vybrané VIP (takhle to musí být označené:-) adresy, z nichž mi maily chodí, neznámé nebo ty ozančené jsou rovnou do koše - a ten mažu (vysypávám) komplet bez čtení. Když se s někým domluvím, že mi bude psát, musím si ho přidat do kontaktů, jeho maily pak do koše nepadají, všechny ostatní ano.

Mně chodí pouze informační e-maily, které jsem si objednala. Hodně jsem jich zrušila - převážně nabídky z obchodů.
Doplňuji:
Nevyřádané informace a spamy mi nechodí vůbec. Za den mi přijde od nula do maximálně šesti zpráv, ale spíše méně. Mně zajímají hlavně knihy, příroda, zvířata a takové mi i chodí e-maily. Ještě je odebírám od několika neziskových organizací. Všechno je v pohodě.

Zlatý

Včera jsen jich měl kolem padesáti. Ani takové věci nečtu a hned mažu

Zlatý

No mně také přišel jeden s návodem jak si ho mám zvetšit. Také mažu a mažu, ani neotevírám.
Doplňuji:
Damiana pokud vím, tak filtr Ti ten mail hodí jenom někam do koše. Takže ho stejně musíš občas vymazat. Když je filtr hodně přísně nastavený hodí to do koše i email který čekáš. Takže to stejně musíš prohlížet.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.